Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Peki ne kadar git gel yapacaksın, kadrolu mu atandin sözleşmeli mi ?

Bır gebenın gunlugunden aldıklarında dr kontrolu yapmısmıydın canım bıbebır tutmusmuydu onunla.çok şasırdım suanda ya 10 mm nedır.ben hayatımda ılk kez aldım gecen ay oda ınovıta.başka deneyımım olmadı o yuzden soruyorum

Kuzum sen klomen mı kullanıyorsun? Eger hormon kullanıyorsan o yanıltmıs olabılır.cunku degıstırıyor ya hormonları ya o testte hormon ölçtüğü için

Kızlar merhaba beni doktor bugün kürtaja aldı sağlıksız olduğu kesin ama beta düşük nerde kesin değil görülmüyor rahim kalınlaşması var ondan rahimdedir dedi. Psikolojik olarak zor bir durum maalesef. 3 ay korunma verdiği için uzun süre burda olamayacağım. İnş 3 aya hepiniz sağlıklı hamilelikler yaşarsınız

Aynen bende senin gibiyim. Bir de doktorum mayısa kadar düşünme dediği için düşünmemiş halim bu. Yarın senin kaçıncı gündü?

Canım cok gecmıs olsun.sen yınede 3 gun sonra bır kan ber betan dusuyormu bır kontrol et.

Canım ben dıs gebelık yasadım benımde rahmım kalındı.onla alakası yok yanı.sen mutlaka ıkı uc gun sonra betan düşüyormu kan ver

Dikkat et kendine canım çok geçmiş olsun.kısa sürede toparlan geri dön bize

Kızlar bugün doktora gittim ve sinirlerimi bozdu geri geldim sedece konuştuk muayene etmedi dediki hiç birşeyin yok birkere bakmıştım yeter dedi dedimki ama üçkere kalıyorum düşüyor ve üzülüyorum sebebi ne neden düşüyor dediki biz ona gebelik demiyoruz kesede bebeği görüp düşmeyene kadar seni üzüyorsa bırak yapma dedi resmen atıştık ne tahlil ne bir araştırma yani 3kere olması normalmi dedim belki kan pırtılaşması vardır ilk gebelikte olmazsa sonradan olmaz dedi ya böyle deniyceksin nezaman olursa yada tüp bebek yapacaksın dedi valla moralimi bozdu araştırmadan bakmadan neden oluyor bulmadan direk tüp bebek yap demesi sinirden eve nasıl geldim bilmiyorum

Kuzum lh testıne gore 11. Gun,atese gore 8. Gün.tam bılmıyorum o yuzden ama adetım hıc saşmaz 16 sında adet gunum.nıye boyle takıntı ettık anlamadım guzelım ya rahatlamamız lazım kafa olarak
Ben psikolojik olarak bir şeye tutunmazsam çok kötü yerlere gidiyorum o yüzden gebelik çalışması beni ayakta tutuyor. Sen rahat ol canım valla en önemlisi bu. Bende geçen yıl çok rahattım bu konuda, denediğimiz ay hamile kaldım. Klomen kullandım ama gerek var mıydı bilmiyorum öncesinde takibini yapmadık

Nasıl kızlar 11. Gün
Bı silik çizgi gördüm sanki hayırlısı
Ne sinir bir doktor ya şuan gıcık oldum değiş doktorunu hemen

Bence doktorunu değiştir canım. Muayene etmemek nedir yani? Hastanın talepleri de göz önünde bulundurulmalı zaten. Seni tüp bebeğe mecbur bırakmaya mı çalıştı acaba?

Yaa gerçekten mi tamam takip yapılacakmış zaten inş değildir
Üzülmenı hıc ıstemem ama bıtanem abenım basıma geldıgımde kımse bana bısey soylememıstı dr bıle dahıl,kendım şüphelenıp arastırmasam belkı kötü şeyler olcaktı,o yüzden senı asla korkutmak ıstemıyorm ama sen tedbırı elden bırakma dıye soyluyorm senın dr un zaten takıp yapacakmıs sorun yok yanı.saglıklı gebelıklere gelmıs gecmıs olsun bununla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…