Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba
Ovulasyon testlerinde 10-11 Ocak pik, bugün siliklesmisti. Dün ve bugün değerlendirdik. Döllenmesi için ya da tutunması için ne onerirsiniz ?

Hiç bir zaman illa olsun demedim canım bir yıldır bende uğraşıyorum 3 kere farklı zamanlarda rüya görüp çocuğa aynı ismi bile verildi rüyamda ama olmuyor demekki nasibimde yok bu ay bir daha rüya görünce olacak sandım sana da çok üzüldüm inşallah bir daha yaşamazsın ama şöyle düşün hamile kalabiliyorsunuz iyi yandan bakarsak zor biliyorum ama şer görünende ki hayır diyelim yani illa ki nasip ederse olacak inşallah canım

Bence doktorunu değiştir canım. Muayene etmemek nedir yani? Hastanın talepleri de göz önünde bulundurulmalı zaten. Seni tüp bebeğe mecbur bırakmaya mı çalıştı acaba?
Canım almanyada olduğum bölgede tek Türk toktor almanlar sorun yok git diyor becburen Türk olana gidiyorum enazından benim dilimde die banada öyle geldi arkadaşım var dedi istersen ona yönlendirim dedi yok dedim bi hastane var araştıran bide ona gidicem

Öyle canım rabbim ol diyince olacak. Bizde kavuşacağız yavrularımıza Hakkımızda hayırlısı olsun İnşAllah

Ayy peki neden öyle olmuş. Çatlamadı mı demek oluyor
Cnm bnde tam bilmiyorum

Aslında çatlamış Çunku hamile kaldım
Ama çatlayan yumurta demekki güzel değilmiş ki kimyasal oldu

Benim Göğüslerim ovulasyon pikten itibaren şişer ve acır taaki adete kadar
Bnce yumurta büyüyor ana hemen çatlamıyor
Belkıde sadece geçen aya özgü bişeydi
Çunku ben gecen ay İlk defa başladım ovulasyon testi kullanmaya
Her ay boyle mı olur bılmıyorum
Bu ayda doğaçlama ilerleyip
Bi dahaki ay yumurta takıbı yaptırıcam

Kadrolu atandım kuzum torpil bulursam 6 ay sonra tayin alabiliyorum bulamazsam 3 sene
Çok ayrı kalmazsınız inşallah canim
Ama 3 sene ayrı kalma durumunuz varken iyi caseret ediyorsunuz bebeğe.

Benim de bir sene sonra eş durumu hakkımı kullanarak şimdiki yaşadığımız yere tayin isteyebiliyorum. Bir ara bir sene dişimizi sikip, buradaki düzenimizi hiç bozmasak mi dedik, ama zor olacaktı vazgeçtik. Burdaki düzeni bozup Malatya'da kuracağız artık.

É et sanırım t in çok koyu olmadı lazım ama saçmalık.diper bütün markalarda aynınolsa oluyor bu onu kabul etmiyor.cevap bile yazmadı

Canım dünkü testlerini bi atarmısın ben çok memnunum daha önceki gebeliğimi bununla tutturmuştum geçen ayki ovülasyonum ve ateşim de uyumlu çıkmıştı çok şaşırdım vallaha
Sizin pik dediğiniz muhtemelen t cden çok koyu çıkınca olmuştur demi

Ciddi misin ya ama biz ateş ile takip yapıyoruz onunla uyumlu gidiyor
Bilmiyorum canım ben kadına attım bana ovulasyon dedi değerlemdir.ama ben pek gğcenemedim belirt yok falan.Elimdrki diğer testi yaptım ovulasyon değildi

Ne kadar basit geliyor. Bizim duygularımızın anlamı bile yok. İnşAllah sana uygun bir doktor bulursun canım

Ne kadar basit geliyor. Bizim duygularımızın anlamı bile yok. İnşAllah sana uygun bir doktor bulursun canım
Aynen onlara okadar normal geliyor ama daha birşey belli olmasa ultrasonda testler pozitif olup sonrada düşmesi can acıtıyor inşallah canımm nasip olunca rabbim birşekilde yine verecektir bu duygunun ilki 3 5 yokmuş anne olmak hep aynı

Evet bende de akma olmadi ınsllah sonucuda iyi olur
Amin canım inşallah
Kuzum bebek olursa zaten hamileliği raporla geçireceğim sonrasında da ücretsiz izin düşünüyorum o şekilde 3 seneye tamamlayıp tayin isticem. Bide birilerini araya koyup tayin alacağıma güvendim açıkçası
Sizin pik dediğiniz muhtemelen t cden çok koyu çıkınca olmuştur demi
Evet canım t c den daha koyu oluyor bak sana bugünkü testi ve geçen ayki tablomu atayım

Eklentiler

• IMG_20230112_171942.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 53
  • CutPaste_2023-01-12_17-12-41-695.jpg
    124 KB · Görüntüleme: 62
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…