Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vurduğunuz gol olsun aşkommmm
Ayyy amin kız yarın hepimize uğurlu gelsin inşallah ya
Canim dünde yazdım ama cevabı göremedim, neden elezag Malatya arası gidip geliyorsun ?
Kuzum cevap verdim dünde ama görmedin sanırım. Ben Elazığ da memurum eşim Malatya'da çalışıyor evimizde malatyada tayin alana kadar böyle git gel yapıyorum yeni memurum asaletimi henüz almadım tayin istiyemiyorum

Hormon verdim dün ama hcg vermedim tarihler sat 29 Aralık bat 31 Ocaktı ama yumurtlama erken gelince bat değişti heralde hiç böyle olmazdı. Birazdan bi daha yapıcam eve gidince. Bi de hcg yapayım bari belki geç döllenme vardır. Üç ay önce benim adet olurken yumurtlamam oldu çok yumurtam gelişmişti. 10 sene önce yumurtam aşırı büyüdüğü için kanamalı kiste dönüyordu adet olana kadar hastanede yatmam gerekti her ay üç adet boyunca.

Eklentiler

• F4FB3581-277A-4C30-9533-A5C8C8307BB4.jpeg
    79,6 KB · Görüntüleme: 50
  • B276A8EF-94B5-40C8-AF9C-88E408E1ADB6.jpeg
    90,7 KB · Görüntüleme: 47
  • 94141340-D69A-4AC0-97EB-C0EC5FE26A38.jpeg
    66 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar öglen testimi atmıstım simdi adet baslangıcı gibi leke geldi bu neydi simdi, adet agrılarım da var erken oldum demekki elendim yani

Benim bu ay boş yarınki testler gönlünüze göre olsun kızlar sizi tanımasamda dualarım sizinle

Anladım canım.
Dün görmedim mesajı kusura bakma.

Bende Malatya'ya atandım, onun stresi bende de basladi. Eşimin eş durumu tayini inşallah hemen çıkar diye dua ediyorum.

Malatya merkezde mi eşin ilçede mi ?

Hadi bakalım hayirlisi canım ama muhakkak bugunu ve takip eden bi kac günü de değerlendir
Kuzu zaten dün ve ondan önceki günü değerlendirmiştik şimdi bugün ve yarında kesin olacak 4 gün üst üste daha tutsun yani
Anladım canım.
Dün görmedim mesajı kusura bakma.

Bende Malatya'ya atandım, onun stresi bende de basladi. Eşimin eş durumu tayini inşallah hemen çıkar diye dua ediyorum.

Malatya merkezde mi eşin ilçede mi ?
Allah yardımcınız olsun canım ayrı olmak çok zor valla 3 ay oldu daha bizim yola döktüğümüz paranın hadi hesabı yok sürekli git gel yapıyorum dayanamayıp. Biz merkezdeyiz canım ama elazığdaki işim biraz ilçeye doğru oda tam merkezde olsaydı her gün git gel yapardım kesin

Yumurta catlayamiyor olabilir. Havuç denediniz mi acaba

Kızlar benimki dünkü testim doğruymuş bugün tam olarak pik çıktı ve biz malatyaya eve doğru yola çıktık kaynanamda bir macera daha yaşıyamazdık
Bu innovita bence Yanlış. dün bende pik bugün de Çatlamış gösterdi. gittim doktora daha yumurta 10 mm dedi.Asla almam bidaha zaten burda kızlar ar atarken de anlamıştım.5gün üst üste pik gösteriyordu

Bızede atabılırmısın canım fotografını testlerın?
Çöpe attım canım ama bildiğin Max yeri diğer yerden koyuydu satan kişiye yazdım okudu anında ama dönüş yapmadıa Ben ylardır bir gebeninin günlüğünen alırım.burdaki kızların çok memnun kaldığını görünce bi alayım bu ay dedim ama bin pişman oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…