Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yerleşme olabilir belki takip et artacak mı?
Regl gibi canım daha devam etmedi ama karın agrım cok ama yumurtalamadan her zaman 14 gün sonra regl olurum ben 30 aralık cuma ovulasyon testimde bile tam pik degldi anlamadım ben neyse hayırlısı artık bu ayda kan vermeden negatifi gördüm totem gibi artık kan verirsem herhalde tam pozitif oldugunda vericem gibi bi his var icimde

Çok geçmiş olsun
Sanırım Beta değerin dengesiz çıkıyordu, öyle hatırlıyorum.
Dilerim tez zamanda kendini toparlarsın.

İnşallah kuzum ara ara akıntım var oldum sanıyorum bakıyorum beyaz akıntı. Yine mi olmadı acaba
Akintiyi bilmiyorum canım hamilelik belirtisimi regli belirtisimi ben adete yakında hamileyken de akıntı gormedim yada dikkat etmedim ymayy sabah kaçta yapacaksin

Bu innovita bence Yanlış. dün bende pik bugün de Çatlamış gösterdi. gittim doktora daha yumurta 10 mm dedi.Asla almam bidaha zaten burda kızlar ar atarken de anlamıştım.5gün üst üste pik gösteriyordu
Bana da çizgileri hep yakın olduğu için karışık geliyor o marka yani iki çizgi genelde aynı ton bu markada t cizgisi baya baya koyu olunca pozitif oluyo anladığım kadarıyla ben o yuzdej cesaret edip alamadim laboquick aldim yine daha kolay geliyo bana

Bu innovita bence Yanlış. dün bende pik bugün de Çatlamış gösterdi. gittim doktora daha yumurta 10 mm dedi.Asla almam bidaha zaten burda kızlar ar atarken de anlamıştım.5gün üst üste pik gösteriyordu
Canım dünkü testlerini bi atarmısın ben çok memnunum daha önceki gebeliğimi bununla tutturmuştum geçen ayki ovülasyonum ve ateşim de uyumlu çıkmıştı çok şaşırdım vallaha

Gerçekten mi olabilir yani her ay adet oldum diyip aldırmıyordum bu ay iyice taktım bir sürü ağladım
Vakti zamanı geldiğinde bebeğin sana gelecek canım. Hayırla sağlıkla nasip olacak İnşAllah İlla olsun diye düşünme, hayırla sağlıkla olsun iste. Bak burda hamile kalıp, kaybedip daha büyük acılar içinde buluyoruz kendimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…