Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım regl gününe kadar umut var 12. 13. 14.günde de çıkabilir umudunu yitirme

Bakalim bende merak ettiğim için aldim bu ay ovu testi yumurta olacakmi vs diye en guzeli gün aşırı ama insan bi yerden sonra bıkıyor

Sizindemi bu ay kimyasal oldu yoksa regli mi bu sekilde geliyor benim normal kırmızı da geliyor arada sanki hiç bitmeyecek gibi
Ya aynı şeyimi yaşıyoruz merak ettim sizin nasıl oldu ? Benim adetim 7 gün sürer 7 günde çok azıcık geldi bugün 9. Gün hala damla damla koyu renk kan geliyor. Pazartesi gününe randevu aldım bakalım kasım ayındada böyle olmuştu

Peki yükselen bir hormon mu bu zaten tüp bebek olacak benim eşimden kaynaklı ozaman herşeye bakarlar verirler diye düşünüyorum
Yükselebilir de düşebilir de her ay değişen bi hormon bazı yiyecekler bile etkiliyor.o yüzden doktor kontrolunde kolayca düşer canını sıkma ona takılıp daha da stres olma cunku caresi var ve kolay

Bakalim bende merak ettiğim için aldim bu ay ovu testi yumurta olacakmi vs diye en guzeli gün aşırı ama insan bi yerden sonra bıkıyor
Evt Cnm gün aşırı yorucu oluyor
Acaba 3-2 mi yapsam dıye düşündüm

Gecen ay ovu testlerim 15. Gün pikti.
Dediğim gbi 15. Ve 25. Gunler arası gün aşırı olursa belkı tutar
Bu ay elımde 5 adet ovü var
Bu ay ovü alamam

Bu ay Olmassa ben Bı dahakı ay famera istıyorum
Yumurtluyomuşum bunu öğrendım fakat
Tam buyumeden çatlıyor ya da büyüyor çatlayamıyor dıye düşünüyorum

Peki yükselen bir hormon mu bu zaten tüp bebek olacak benim eşimden kaynaklı ozaman herşeye bakarlar verirler diye düşünüyorum
Yani ilaç ike tedavi edilirse yükselemz canım yokaa yükselir süt hormonu oldugu için yüksekliginde vücud kendini hamile olarak gördügü için hamile kalmak zorlaşıyor canım

Tam büyümeden çatlarsa gebelik oluşşsada ya düşük yada kürtaj ike sonuçlanıyor kuzum en az 16mm olması gerekiyor diye biliyorum

benimde bugün 14.günüm negatif çıktı maalesef.cumartesi adet günüm

8 gün bitti yani ama devamlı geliyor boyle uzun sürmezdi tahminimce 10 güne çıkacak bu gidişle ben dr gittim alttan ultrasonla bakmadi karnımdan bakti sadece ne alakaysa rahim kalınlığı iyi dedi cekti ultrasoni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…