Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tam büyümeden çatlarsa gebelik oluşşsada ya düşük yada kürtaj ike sonuçlanıyor kuzum en az 16mm olması gerekiyor diye biliyorum
Bnım Gecen ay ovu testlerinden Anladıgım,
yumurta büyüdü, büyüdü Çunku piki gördum.
Çatlayamadı Bi türlü
Bozuldu, eciş bücüş oldu 😬
Uzun süre pik oldu
Sonra çatladı ama bozuk bi şekılde

Bn boyle tahmın edıyorum

😂😂😂😂😂 aynen ya ahhahahha
Yarın negatıfı gorursek hala umut var olacakmı bızım ıcın? Yaa dogru duzgun degerlendrmedıgım ayda bıle boyle olacaksam o hoo oo çok takmaya basladm sankı bu mevzuyu.adet olursam bı kafa tatılı yapmam lazım atessız gunsuz osuz busuz🤣yoksa ınceden psıkolojımın etkılendıgını farkettm sureklı aklım hamılelıkte

Nasıl yani hamile olarak nasıl görüyor
Canım süt hormonu yani proloktin hamile iken yüksek olan bir hormon. Hamile iken yükselmesinin sebebi bebegi beslemek için süt üretmek. Yani hamile degil iken 30un altında olmalı yüksek oldugu zaman vucud hamilelik olultı diye algılayıp yüksek seyrediyor adet olman geçikir mesela

Bnım Gecen ay ovu testlerinden Anladıgım,
yumurta büyüdü, büyüdü Çunku piki gördum.
Çatlayamadı Bi türlü
Bozuldu, eciş bücüş oldu 😬
Uzun süre pik oldu
Sonra çatladı ama bozuk bi şekılde

Bn boyle tahmın edıyorum
Olabilir canım benim düşük yaptıgım gebelikte adetten hemen sonra çatladı ve düşük yaptım tahminim büyümeden çatlıyor benimde

Canım süt hormonu yani proloktin hamile iken yüksek olan bir hormon. Hamile iken yükselmesinin sebebi bebegi beslemek için süt üretmek. Yani hamile degil iken 30un altında olmalı yüksek oldugu zaman vucud hamilelik olultı diye algılayıp yüksek seyrediyor adet olman geçikir mesela
Anladım tamam teşekkür ederim

Yarın negatıfı gorursek hala umut var olacakmı bızım ıcın? Yaa dogru duzgun degerlendrmedıgım ayda bıle boyle olacaksam o hoo oo çok takmaya basladm sankı bu mevzuyu.adet olursam bı kafa tatılı yapmam lazım atessız gunsuz osuz busuz🤣yoksa ınceden psıkolojımın etkılendıgını farkettm sureklı aklım hamılelıkte
Hepimiz aynı durumdayız bacım yıkılmak yok ayakta durup mücadele etmeye devam🤩

Kızlar benimki dünkü testim doğruymuş bugün tam olarak pik çıktı😅 ve biz malatyaya eve doğru yola çıktık kaynanamda bir macera daha yaşıyamazdık😂😂😂

Eklentiler

• IMG_20230112_171942.jpg
    IMG_20230112_171942.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar Ovitrelle 11. Gün(iğneyı sayarsam 12) negatif sanırım artık burdan dönmez erken test de yaptım albi testte. Hiç silik yada kuruma bile yok. İdrardan sonra peçeteye çok özür dileyerek söylüyorum erkek spermi gibi akıntı oluyor. Bat a 2 3 gün var galiba artık negatif olduğunu kabullenmeliyim @Dgnmasal @mavissevdam maman maman @Kelebegimx @memurkadin @Butimarr
Hayırlısı olsun canım ne zamandır istiyorsun çocuk? Umudunu hiç kaybetme canım eminim Allah en güzel zamanda verecek mucizeni 🙏

X