Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktorlar genelde bu yöntemi sıkıntısı olmayana da deniyor sanırım. Büyüyüp çatlıyorsa o dönemlerde kontrole gitmen daha iyi. Boşuna ilaçları kullanma
Zaten normalde hiç kullanan bir insan değilim ama artık mecburen ne verse kullanıyorum yoruldum artık o letrasan hap aslında meme kanseri hastalarına veriliyormuş çocuk isteyene nasıl bir fayda sağlıyorsa artık. İnşaallah ilerde başımıza sorun açmaz

Çıkabilir. Erkek kan veriyor sma taraması in eğer onda süphe cıkarsa kadında veriyor temiz çıkarsa sorun teşkil etmiyor yani çiftlerden her ikisinindede aynı süphe olması lazım birinde olmaması yeterli

Çok şükür aslında cok güzel bir uygulama cok sevindim canım benim gerisi sağlıkla hayırla olur inşallah

canım bizde evlenirken test verdik 6 ay oluyor ama sonuc cıktımı cıkmadı mı bilmiyorum sonuc cıkınca aradılarmı yoksa e nabızdan mı takip ettin

Saglıkla yukselır ınsallah canım benım ıdrar testınıde atabılırmısın burayadayarın test yapacagız ya ornek olsun bızlerede
10.01 saat 20.00 = 10.01 saat 00.00 = 11.01 saat 07.30 testlerim kızlar ayın 10nunda sabah yaptıgım negatifti

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-12-12-53-08-27.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 67
Kızlar birşey sormak istiyorum bu geçen hafta kendini elleyenler nerede bende geçen hafta sertlik vardı ama şuan orası yumuşak bomboş yukarıya çıktı regl mi gebelik belirtisimi bilemedim bi seni biliyorum canım Papatyamaviss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…