Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de bu sabah elledim bi o kanal bi genislemis kayganlasmis gibime geldi. Sertlik de hissetmedim.
kanal da kayganlasma varsa akıntındandır , benı akıntım dısarı cok fazle gelmez oyuzden ben yanı kanalı elleyerek akıntımı kontrol edıyorum oda dıkkat edıp baktıgım bır ozellık degıl yenı gordum daha cok bılgım ve denyeımım yok

Evet çok duzensizdi evlendikten sonra 34 günde bir oldu iki yıldır evliyiz bı tane de Mayıs'ta 8 haftalık gebelik sonlandırıldı gelişmedi bebek
Demekki gebe kalabiliyosun canım buda bi lütuf inşallah bu ayda olur şubata kalmazsın sağlıklı bi gebeliğin olur

Demekki gebe kalabiliyosun canım buda bi lütuf inşallah bu ayda olur şubata kalmazsın sağlıklı bi gebeliğin olur
Şubat gurunda da aktifiz olsun ben tedaviye iki ay oldu baslayali daha bakalım iki yıl doguda görev yaptığından tedaviye gidemedik eşimle bu yıl Giresun'a tayini çıktı burda başladık işte bakalım nasip rabbim herkese versin

Oy kizlar cok feci bas agrisi mevcut bende su an. Kafam agirlasmis gibi. Bi de goz kapaklarim agirlasti, gozlerim yaniyor. Bedenim yarinin test partisi olacaginin farkinda ve bana kucuk fake ler ki atiyor acaba?
Yaa acaba bağışıklığın mı düşüyor. Öyle de oluyormuş ya gebelik belirtisi olabilir

Ah kuzum bu ay hsg den sonra çok şanslı dönem diyorlar yine olmadı ne yapalım bu sefer çatlatma için gidicem adetken
Bende gidicem adeti bekliyorum.ama hsg den sonra 3 ay yüksek şans demişti bana doktor moralini yüksek tuttt hem daha var adetine hiç belli olmaz

Kızlar anlamıyorum ben. Dün silikleşti yine pik oldu. Hayır zaten takvimden 1 hafta önce pik oldu benim döngüm 31-32 gün daha erken 14. Gün dün

Eklentiler

• 1A81350D-E857-4565-86D7-12DA1A6B0202.jpeg
    77,2 KB · Görüntüleme: 53
  • BA63D690-A9BC-4A88-ADFA-D30DA49085EC.jpeg
    97,3 KB · Görüntüleme: 55
Bebegi küçük korunduğu halde hamile kalmış diye sok geçirmiş olabilir belki ama öyle demesi evet cok üzücü çünkü ben korkarım ya öyle dersem öyle demeyi bırak düşünürsem sağlık problemi olsa allah korusun ne bileyim ya bi rahatsızlığı olsa ben hep vicdan azabı çekerdim ben böyle düşündüm diye oldu bilmiyorum bazen çok hassas olmak yoruyor. Ama rabbim nasip etmiş ne guzel 2 3 4 çoğul gebelik yaşayan insanlar nasıl başarıyor rabbim kolaylığını da veriyor çevremde boyle insanlar çok üzülüyorum. Arkadas öyle yazınca yinede herseyin hayırlısı yazdim sadece anlamıştır umarım çünkü gerçekten başımıza ne gelirse gelsin herseyin hayırlısını nasip etsin rabbim belki ardında bizim bilmediğimiz nice güzel şeyler saklamıştır rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…