Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım bizde evlenirken test verdik 6 ay oluyor ama sonuc cıktımı cıkmadı mı bilmiyorum sonuc cıkınca aradılarmı yoksa e nabızdan mı takip ettin
Eğer temizse SMA TAŞIYICILIK SAPTANMADI şeklinde çıkıyor aramıyorlar ama şüpheli çıkarsa bilgi veriyorlar e nabız tahlillerim bölümüne düşüyor canım sonuç gelse bile unutulabiliyor geç haber veriyorlar sen takip etmelisin inşallah sma taşıyıcılık saptanmadı sonucunuzu en kısa zamanda alırsınız

Oy kizlar cok feci bas agrisi mevcut bende su an. Kafam agirlasmis gibi. Bi de goz kapaklarim agirlasti, gozlerim yaniyor. Bedenim yarinin test partisi olacaginin farkinda ve bana kucuk fake ler ki atiyor acaba?
Aynı durumdayım valla kuzum başımı taşıyamıyorum iki gün var bata. Tabi hemen google amcaya sordum gebelik belirtisi olarak bas ağrısı da var ilk günlerde

tşk ederim canım bilgi verdiğin için bende bişey cıksaydı ararlardı diye hiç dikkat etmedim ama gecen e nabızdan normal tahlil vermiştim onlara bakarken öyle bişey yoktu heralde dediğin gibi çok gec sonuclanıyor inşaallah temiz cıkar

Femara da öyle, keşke hiç ilaç kullanmasak ama hsg çektirdin mi kaybından sonra?

İnşallah bu topik sana uğurlu gelsin balım olusturayim hemennn
İnşallah bana da uğur getirir topiğin canım SAT: 31 Aralık BAT: 31 Ocak. Güncelleme yapacağım muhakkak şimdi yumurtlama takibi yapıyorum az kaldı 1 hafta sonra en geç yumurtam çatlar inşallah döllenme olur

Merhaba kızlar bende pkos var geçen ay doktor çatlatma iğnesi vermişti olmadı bu ay klomen vermişti kullandım 1 tanecik yumurta olmus bugün çatlatma iğnesi verdi vuruldum bakalım 36 saat sonra ilişki dedi sonra gün aşırı rabbim herkese hayırlısıni versin tez zamanda saglikli bebeklerine kavuştursun benim bu aydan ümidim yok o yüzden kendimi Şubat gurubuna attım

Adetlerin düzensiz mi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…