Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
elifelif98 kuzum naptın koyulasmayı takip edeceksin değil mi kan vermeyi düşünüyor musun yaptığın hangi marka test kaç dakika içinde gölge belirdi
Canım testi sahte marka olayını bilmeden almıştım IND ONE STEP diye marka yarınki sonuca göre koyulaşma takip edeyim diyorum
8.43 te testi yaptım 46 da çektim fotoyu

Aynen bende. Şükürsüzlük bu yaptığı. Çok kolay elde edilince kıymeti olmuyor demek ki hiç bir şeyin
Ya zor durumda olabilir ona bisey diyemem , ne yasadigini bilmiyorum ama burda bu tarz basliklarda herkes bir umutla birbirine viseyler danisiyor, dedigim gibi ufacik biseyi gebelige bagliyor bazimiz tedaviler goruyor olmuyor, ayiptir bu basliklara gelip de boyle seyler yazmak, ben sen benimle dalga mi geciyorsun derim hic kusuruma da bakmasin ne dememizi bekliyor , bizden mi bekliyor akli aldirma ,aldir diye. Bide gevrek gevrek insallah kimyasaldir diyor. Agzimi bozucam

Zor durumda da olsa çocuk kendi rızkı ile geliyor sonuçta Buna çok inanıyorum ben. Zaten istediği olmuş kimyasal yaşamış. Hakkında hayırlısı olsun

Femara. İşe yarıyordu ama olmadı işte. Bundan sonra eger tedavi görürsem gonalf kullanırım ben de
Kızlar bir şey daha sorsam, hiç bu sitede kullanan okumadım benim doktorum klomen yada femara ile tedavi yöntemi kullanmıyor ben çatlatma iğnesi den önce letresan diye bi hap kullanıyorum siz duydunuz mu yada kullandınız mı hiç?

Evet duydum genelde letu diyorlar. Ben kullanmadım ama kullanani duydum. Daha önce yumurtan büyüyüp gebe kalmissan doktor o ilaçtan devam etmek istemiş olabilir

Habersiz bırakmam ilk size yazıyorum ne öğrensem beni en iyi anlayan sizsiniz Allah razı olsun çıkıp test alıp yapacağım canım ama bu markayı duydun mu hiç bilgin var mı
Ya canımsın aynen ben de buraya yazıyorum hemen bir şey olunca iyi ki sizler de varsınız hangi marka test canım dünkü yazdığın mı onu bilmiyorum hiç laboquick varsa ondan al istersen

Femara ben hiç kullanmadım banada yazsaydi mecbur bende kullanıcaktım.Dediğim gibi kadın beni görünce zaten hep tüp bebek diyorsanırım ondan yazmış
Sana yazılan daha iyi canim için rahat olsun. Kadın istediğini desin inşallah ilk aşılamada tutar daha önce gebe kalmissin tekrar kalabilirsin senin şansın benden daha yüksek

Femara ben hiç kullanmadım banada yazsaydi mecbur bende kullanıcaktım.Dediğim gibi kadın beni görünce zaten hep tüp bebek diyorsanırım ondan yazmış
Siz kaç yıllık evlisiniz ve hiç gebelik olmadı mı? Benim doktorum da söylüyor tüp bebek diye ama ben oralı olmadığım için üstelemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…