Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba, bende 5 ocakta çatlatma iğnesi oldum ne zaman test yapmalıyım? Bazı arkadaşlar 1 haftadan sonra başlıyor. Geçen yılda Aralık ayında çatlatma iğnesi olmuştum gebelik oluştu ama 2 aylıkken düşük yaptım maalesef bebek çok aşağıdan tutunmuştu.

İğnenin 12.gunu belli olur,erkenden yapıp kendini strese sokma sonuç yanıltıcı oluyor inşallah tutar

22. Gün yumurtlama oldu bu ay cok gecikti ben domuz gribi influenza oldum bu ay ona baglıyorum canım yumurtlama olmadıysa henüz adetin de ona göre gecikir işte ben de 29-30 günde oluyordum normalde ama geç yumurtlayınca bir hafta geç olmus olacağım 36 günde olacak bu ay

Ben 4 defa denediğim ovitrel ondan ben sanıyorum bana yazmadı..hem yaş..hem kürtaj olduğu için bunu yazdı sanırım.İn şa Allah son olsun gelsin artık
Ovitrelle vuracaksın kuzum yine. Sana gününü diyecek zaten. gonalf daha önce kullandığımız hap görevini görüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…