Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba, bende 5 ocakta çatlatma iğnesi oldum ne zaman test yapmalıyım? Bazı arkadaşlar 1 haftadan sonra başlıyor. Geçen yılda Aralık ayında çatlatma iğnesi olmuştum gebelik oluştu ama 2 aylıkken düşük yaptım maalesef 😢 bebek çok aşağıdan tutunmuştu.

Kızlar merhaba, bende 5 ocakta çatlatma iğnesi oldum ne zaman test yapmalıyım? Bazı arkadaşlar 1 haftadan sonra başlıyor. Geçen yılda Aralık ayında çatlatma iğnesi olmuştum gebelik oluştu ama 2 aylıkken düşük yaptım maalesef 😢 bebek çok aşağıdan tutunmuştu.
İğnenin 12.gunu belli olur,erkenden yapıp kendini strese sokma sonuç yanıltıcı oluyor inşallah tutar 😌

Ya bana ne demeli dögümün 19. Günü daha yumurtlama yok takibe devam pazartesi yine gidecem büyümüş olırsa çatlatma ignesi o zamana kadar da adetime 1 hafta kalıyor nasıl olacak anlamadım. Sende de mi geç yumurtlama oldu bu ay
22. Gün yumurtlama oldu bu ay cok gecikti ben domuz gribi influenza oldum bu ay ona baglıyorum canım yumurtlama olmadıysa henüz adetin de ona göre gecikir işte ben de 29-30 günde oluyordum normalde ama geç yumurtlayınca bir hafta geç olmus olacağım 36 günde olacak bu ay

X