Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Diğer kan sonucuna göre değerlendirme yapılabilir bence.ama korkma bu bebiş o kadar kanamaya bırakmamış seni ufak tefek lekelenme mi korkutacak ☺️ Benim arkadaşımın doğurana kadar ara ara kanaması oldu sağlıkla doğdu☺️
Umarım yükselir daha sevinemoyorum bile. Karnım ağrıyor sanki regl olcam kanamam olucak diye normal mi yaaa
Canım daha erken kese için lekelenmeler normal tüm hamileliği boyunca leke yaşayan var sonuçta sen yarın akşam kan ver güzelce takibi yap hayırlısıyla değerin güzelce artacak bence olumlu düşünüyoruz 🙏
Lekelenme gibi diil de kan aktı böyle baya peceteye
Kuzucum bır haftaya ınsallah gorursun bebegını.🙏🙏🙏ıkı uc kez beta verınce anlasılır tam olarak beklemekten baska care yok malesef..
Normal mi diyorsunuz yani

Umarım yükselir daha sevinemoyorum bile. Karnım ağrıyor sanki regl olcam kanamam olucak diye normal mi yaaa

Canım işte beklemekten baska care yok.sen ıcını ferah tut.ıkı uc gune kesınlesır hersey zaten

Doktora gitmeden önce var mıydı kanama? Eğer yoksa bence doktora söyle tekrar döndükten sonra kanama oldu diye

Kızlar sizde sanki ilk korunmasız ayınızda hamile kalacagınızı sanıp en ufak bi riskte hemen ay olmustur kesin triplerine girdiniz mi hic cocuk düsünmeden önce, simdi o hallerimi düsünüyorum da…. 😄😄😄
ay ben gırdım ılkınde hemen de oldu :KK70: sagolsun ıkıncı evladım bana olmadıgını gosterıyor ama :KK70:

Kızlar sizde sanki ilk korunmasız ayınızda hamile kalacagınızı sanıp en ufak bi riskte hemen ay olmustur kesin triplerine girdiniz mi hic cocuk düsünmeden önce, simdi o hallerimi düsünüyorum da…. 😄😄😄
Aynen ben ella bıle ıctım ıkı uc kez daha oncelerı 🤣🤣hepsı bosunaymıs bosuna hormonlarımla oynamısım

sey gıbı bıde eskı sevgılımden ayrılmısım gıbı dongu sonuna kadar ovu gebelık hepsı bırııyor telefon onların fotolarıyla doluyor negatıf olunca testlerı al cope gorselden tek tek ısaretle sil :KK70:
Ben şey yapıcam artık her test yaptığımda sonuç beklerkenki halimi videoya alacağım bakalım hangi ay sevinçten zıplayarak sonuç öğreneceğim😂😂😂😂

Amin inşallah canım benim. Ama şöyle bir durum var benim mesela yüksek gidiyo gidiyo gidiyoooo derken çat regl günü bir düşüyo😂 adet oluyorum. fnd_50 fnd_50 senin de öyle oluyo dimi dikkat ettim sende de var öyle net yüksek gidiş sonra regl günü düşüş
Evet ya bir önceki aylarda yüksek gitti gitti sonra çat diye düştü. Sadece geçtiğimiz ay iki üç gün öncesinden düşmeye başlamıştı

Ağzından bal damlıyor yaa nolur olsun bu ay Allahım duy sesimizi amin 🥰😍😍🤲🏻
Buyrun funda hanımcıgım agzımızın tadı bozuldu sımdı🤣🤣çizgiyi lak dıye çekti senın dedıgın tarıhe.ama bıl bakalım o tarıhlerde ne eksık ilişki🤣🤣🤣

Eklentiler

• 6E70E7C3-8119-4488-B58D-C94364D06FE0.png
    6E70E7C3-8119-4488-B58D-C94364D06FE0.png
    129,4 KB · Görüntüleme: 35
Buyrun funda hanımcıgım agzımızın tadı bozuldu sımdı🤣🤣çizgiyi lak dıye çekti senın dedıgın tarıhe.ama bıl bakalım o tarıhlerde ne eksık ilişki🤣🤣🤣
Ne dedim ama sana😂 4ünde ilişki olduysa şansın var 😂 ya yeter ki Rabbim istesin tek ilişki ile kalan var spiral ile kalan var var da var 😍

Eğer doğum üzerine bir hastane varsa oraya gitmek daha mantıklı bence. Aynen hem bu ay biraz kafanı dinler sonra tam gaz devam edersin İnşAllah ☺️
Cnm İstanbul'da çok var tam teşekküllü hastaneler.
Bugun gıttıgım de buyuk Bı devlet hastanesi sonuçta
İstanbulun göbeğinde. Bu kadın doğumcu bılmıyor mu yumurta takıbı yapmayı (çok sinir oluyorum)

Arastırma hastaneleri oturdugum yere uzak ve oralar ana baba günü gibi.
2 gunde 1 yumurta takıbı için çok yorucu olabilir.
En ıyısı yakın Bi özel hastaneye gitmek

X