Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beta HCG 623 ile bugün doktora gittim. Henüz kese yok. Lekelenme var. Hatta vajinal kontrolden sonra evde kan aktı. Kan testi ile kontrol edicez dedi. Normal mi kizlar kimyasal mi yaşıyorum ya. Yoksa normal mi bu ne yapmam lazım. Yarın akşam yine test vericem 2 gün olması icin
Cnm Doktorlarda Bekleyıp göreceğiz dıyorlar, emin olamıyorlar cunku

Yarınki beta testine gore bellı olur

Yok henuz yapmadim yarin sabah yapacagim insaallah bnde heycandan uyuyamadm :) bende batma yokta karin agrisi ve adet olacagim gibi iki gundur arada kasik agrisi vr ama gunde bir iki kasikta agrm yok sayilr yalnz akintim cok gibi hep islaklik var gogus agrisi var hep wcye gitgel :) siz test yptinizmi hic
Test yaptırdınız mi ne oldu sonuç merak ettim ben sabah adet oldum

Hayalimdeki meslekti babam sağolsun hayallerimin içine etti :KK70:
Senin de miii? Benim de aynı şekilde :KK43:
Ben de öğretmenim çokta seviyorum ama ben bıcır bıcır minnoşlarla değil ergenlerle uğraşıyorum :kızgın: lise öğretmeniyim çok ta seviyorum hepsi benim bebeklerim😂😂 ama hayalimde ki meslek değldi tıptı hayalim gerçek bir inektim herkeste umutluydu 😂😂benim de babam sağ olsun aile faciası yaşatacak seneyi buldu hepimizin burnundan getirdi çok şükür bu kadar olabildik gene kardeşlerim de ben de

Beta HCG 623 ile bugün doktora gittim. Henüz kese yok. Lekelenme var. Hatta vajinal kontrolden sonra evde kan aktı. Kan testi ile kontrol edicez dedi. Normal mi kizlar kimyasal mi yaşıyorum ya. Yoksa normal mi bu ne yapmam lazım. Yarın akşam yine test vericem 2 gün olması icin
Korkma canim 600le görülmez hatta benim ilk gebeligimde 3000 bin küfürde karnımdan bile görememistik biraz bekle değerin cok guzel pek kimyasal olduğunu sanmıyorum fitil verdimi o hemen kesiyor lekelemeyi veya iğnesini yapiyolar

amin canım i,nşallah ben de 3 2 3 2 yapalım dedim ama o nasıl oluyor 3 ve iki günde bir mi ilişki oluyor acaba
Evet cnm
Bnde 3-2 olsun dıyorum bu ay
İlişki oluyor aradan 3 gün geçince tekrar ilişki. Sonra 2 gün geçince yine ilişki

Birde eşim 45 yasında
Hemen hamile kalmamı hacamata da bağlıyorum
Eşim 2 kez geçen aylarda hacamat oldu
Sonuçta pis kan dışarı atılıyor
Kan dolaşımı hzlanıyor
Aklıma gelmişken soylım
Bn ona, da bağlıyorum bıraz

Kızlar sizde sanki ilk korunmasız ayınızda hamile kalacagınızı sanıp en ufak bi riskte hemen ay olmustur kesin triplerine girdiniz mi hic cocuk düsünmeden önce, simdi o hallerimi düsünüyorum da…. 😄😄😄
Benn eşimle ne savaşlar verdim korunmayi bırakalım arada olursa olur diyodu hayır aslaa kesin tutar tek ilişkiyle filan kafasindaydim olmayınca dank etti bıraksaymisim Keske zamanında oğluma hemen hamile kalınca buda hemen olur diye korkuyordum bu 2 numara bizi süründürüyor :KK70:

Bu babalar, çocukları lise çağlarına geldiğinde bir azmanlaşıyorlar ama nedense... Herkesin bir baba faciası var 🤬
Ben de öğretmenim çokta seviyorum ama ben bıcır bıcır minnoşlarla değil ergenlerle uğraşıyorum :kızgın: lise öğretmeniyim çok ta seviyorum hepsi benim bebeklerim😂😂 ama hayalimde ki meslek değldi tıptı hayalim gerçek bir inektim herkeste umutluydu 😂😂benim de babam sağ olsun aile faciası yaşatacak seneyi buldu hepimizin burnundan getirdi çok şükür bu kadar olabildik gene kardeşlerim de ben de

Evet cnm
Bnde 3-2 olsun dıyorum bu ay
İlişki oluyor aradan 3 gün geçince tekrar ilişki. Sonra 2 gün geçince yine ilişki

Birde eşim 45 yasında
Hemen hamile kalmamı hacamata da bağlıyorum
Eşim 2 kez geçen aylarda hacamat oldu
Sonuçta pis kan dışarı atılıyor
Kan dolaşımı hzlanıyor
Aklıma gelmişken soylım
Bn ona, da bağlıyorum bıraz
aklımda bulunsun hacamat canım. benim eşim 89lu 34 yaşında ben de 29 yaşındayım. Bizde ileri hareketlilikte düşüklük vardı 3. ayın sonunda doktora gittik o eşime proxeed plus başldı bununla da olmazsa tüp bebek dedi. Ben o ay hamile kaldım ancak 24. haftada ölü doğum yaptım maalesef. 1 Eylülde bu ay da 3. ay oluyo9r korunmayı bırakalı. HAmile kalmak da yetmiyor ki her anı stres. Şimdi ben hamile kalamamaktan çok devam ettirememekten korkuyorumm. 24 hafta çok ileri bir gebelikti. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. Bizim hiç çocuğumuz da yok. 5 yıldır evliyiz. Sizişn var sanırım bir tane allah bağışlasın.

YouTube be adet sökücü masaj yaz canim. O masajları uygula karnına bir süre.
Bir de soğan suyu da adet sokturuyor
Sogan suyu kac gunde adet söktürüyo ne kadar icmek gerekiyo. Birde sey duydum kekik cayı da adet soktürüyomuş bilginiz var mı acaba gunde ne kadar icmek gerekiyo kac gunde etkiyi gösteriyo. Onceki adetimin uzerinden 40 gun gecti artik olmam lazim😥😥

Benn eşimle ne savaşlar verdim korunmayi bırakalım arada olursa olur diyodu hayır aslaa kesin tutar tek ilişkiyle filan kafasindaydim olmayınca dank etti bıraksaymisim Keske zamanında oğluma hemen hamile kalınca buda hemen olur diye korkuyordum bu 2 numara bizi süründürüyor :KK70:
aaa aynısın tıpkısı hatta esıme ılkınde sey demıstım bak hemen hamıle kalınmıyormus bakalım ne zamana kalcam bellı mı olur diye :KK70: şak kaldım sonra döndü dedıkı hanı hemen hamıle kalınmıyordu kaldın benı kandırdın demıstı :KK70: şimdide karar vermeden once yıne aynı konusmayı yaptım :KK70: he he ılkınde de oyle demıstın gorduk dedı :KK70: dedim gecen gordunmu :KK70:

X