Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sogan suyu kac gunde adet söktürüyo ne kadar icmek gerekiyo. Birde sey duydum kekik cayı da adet soktürüyomuş bilginiz var mı acaba gunde ne kadar icmek gerekiyo kac gunde etkiyi gösteriyo. Onceki adetimin uzerinden 40 gun gecti artik olmam lazim😥😥
Canim beni 2 günde sokmuştu birkez yaptığımda soğan suyu.
Sen hemen başla, bir kaç güne gelir.

aklımda bulunsun hacamat canım. benim eşim 89lu 34 yaşında ben de 29 yaşındayım. Bizde ileri hareketlilikte düşüklük vardı 3. ayın sonunda doktora gittik o eşime proxeed plus başldı bununla da olmazsa tüp bebek dedi. Ben o ay hamile kaldım ancak 24. haftada ölü doğum yaptım maalesef. 1 Eylülde bu ay da 3. ay oluyo9r korunmayı bırakalı. HAmile kalmak da yetmiyor ki her anı stres. Şimdi ben hamile kalamamaktan çok devam ettirememekten korkuyorumm. 24 hafta çok ileri bir gebelikti. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. Bizim hiç çocuğumuz da yok. 5 yıldır evliyiz. Sizişn var sanırım bir tane allah bağışlasın.
Bende ölü doğum yaptım 6 ay önce. Nasibimiz böyleymiş. Aynı şekilde hamile kaldıktan sonrasında ne yaparım hiç bilmiyorum çok korkuyorum yine aynı şeyi yaşamaktan. Rabbim verdi yine o aldı. Çok şükür ki cennette olduğunu biliyoruz.

Kızlar karnıma aralıklarla kramp giriyor sancı şeklinde iki büklüm bırakıyo beni yaa adetime 3-4 gün var yumurtlamama göre😞😞 neyin nesi bu acep

Son düzenleme:
Bu ay için ben de planlıyorum, bakalım neler olacak. ovulasyon ile takipteyim şu anda. Henüz yumurtlama pik imi göremedim. Pcoslularda çok farklı seyredebiliyormuş. Hatta 32. gün regl döngüsü başlayan bir kadın 30. gün yumurtlamış. pcoslular sanırım daha dikkat etmeli.

Beta HCG 623 ile bugün doktora gittim. Henüz kese yok. Lekelenme var. Hatta vajinal kontrolden sonra evde kan aktı. Kan testi ile kontrol edicez dedi. Normal mi kizlar kimyasal mi yaşıyorum ya. Yoksa normal mi bu ne yapmam lazım. Yarın akşam yine test vericem 2 gün olması icin
İki gün sonra bi tekrar wt bakalım kuzum inşallah herşey yolundadır

X