Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kürtaj daha kötü ben hiç istemiyordum kürtaja girmek ama doktor dedi kendinin düşmesini beklersen çok zaman alıcak betam yüksekti ondan hem şiddetli ağrılar veriyordu acile gidiyordum gece..Sen kolay atlıcaksın kuzum merak etme..oluyor öyle
Allahım tez vakit şifalandırsın inşallah nerede lazımsa benide. Hayırlısıyla bizde hamile olduğumuz günü görelim dilerim.

Bilemedim ki canım yani doktorlar bir sıkıntı görmüyorsa geçer umarım normla demekki kuzum inşalalh kesilir Kanaman bir an önce
Amin kuzum sinir sonucum çıktı yarın sonuç için gidicem bakalım inşallah hayırlı haberler alırım. Doktorada dicem bugün 10 yarın 11. gün asla durmadan geliyor. Sıkıldım...

Amin kuzum sinir sonucum çıktı yarın sonuç için gidicem bakalım inşallah hayırlı haberler alırım. Doktorada dicem bugün 10 yarın 11. gün asla durmadan geliyor. Sıkıldım...
Söyle kuzum ona göre kanamanı durduracak ilaç vermesi lazım. İnşallah güzel haberler alırsın canım

Kızlar hormon tahlılı sonuçlarımı göstermek için doktora gittim
Sonuçların guzel dedi
Yasına göre menopoz falan yok dedi
Dedim peki hocam ne yapabilirim, ne kullanabılırım?
Hersey normal dedi
'Inofolic' diye Bi hap yazdı
Yaştan dolayı istersen aşılama yada çatlatma iğnesi istersen Zeynep Kamil, kanuni Sultan Süleyman yada semiha şakir gbi kadın doğum arastırma hastanesine git dedi
Yani klomen verip yumurta kontrolune bıle çağırmadı.
Direkt başından savdı gbi bişy oldu
Bu ayda doğaçlama ilerleyip
Bi dahaki ay famera ve çatlatma iğnesi olayına giricem inş

destinesiaa destinesiaa ayrıca da ingilizce yi hem çoook severm hem de ingilizce derslerim çok başarılıydı. Çok iyi yerlere gelebilirdim. Düşündükçe sinirlerim bozuluyor. Çocuklarım ne isterlerse onu seçecekler. Okumayacaklarsa da okumasınlar. İstedikleri her ne ise onu olsunlar 😒🎈

Kızlar hormon tahlılı sonuçlarımı göstermek için doktora gittim
Sonuçların guzel dedi
Yasına göre menopoz falan yok dedi
Dedim peki hocam ne yapabilirim, ne kullanabılırım?
Hersey normal dedi
'Inofolic' diye Bi hap yazdı
Yaştan dolayı istersen aşılama yada çatlatma iğnesi istersen Zeynep Kamil, kanuni Sultan Süleyman yada semiha şakir gbi kadın doğum arastırma hastanesine git dedi
Yani klomen verip yumurta kontrolune bıle çağırmadı.
Direkt başından savdı gbi bişy oldu
Bu ayda doğaçlama ilerleyip
Bi dahaki ay famera ve çatlatma iğnesi olayına giricem inş
Eğer doğum üzerine bir hastane varsa oraya gitmek daha mantıklı bence. Aynen hem bu ay biraz kafanı dinler sonra tam gaz devam edersin İnşAllah ☺️

destinesiaa destinesiaa ayrıca da ingilizce yi hem çoook severm hem de ingilizce derslerim çok başarılıydı. Çok iyi yerlere gelebilirdim. Düşündükçe sinirlerim bozuluyor. Çocuklarım ne isterlerse onu seçecekler. Okumayacaklarsa da okumasınlar. İstedikleri her ne ise onu olsunlar 😒🎈
İstemediğimiz işi yaparak geçirdiğimiz bir ömür. Neyseki çocukların şanslı bu konuda ☺️

Kızlar şimdi size çok saçma bi test atıcam şekil açısından yargılamayın 😄😄

Sabah ben buraya bu testi attım ilk testi filtreli sonra kurudukça daha belirgin oldu, ben de kuruma çizgisi mi diye içini attım yıkıcam diye iyice parçaladım ama orası hala duruyor ben filtresiz görüyorum yani yıkadıktan sonra simdi size ikisini de atıyorum erken test yaptım niye yaptın fln demeyin dayanabilsem yapmam boşverin o kısmı 😄😄😄😄 sizden yorum bekliyorum

Eklentiler

• 841DE648-1DA9-480A-8FB6-B4090912ADD8.jpeg
    841DE648-1DA9-480A-8FB6-B4090912ADD8.jpeg
    80,3 KB · Görüntüleme: 55
  • 3E16D0C5-4686-4357-8E6F-16BF4E1A6297.jpeg
    3E16D0C5-4686-4357-8E6F-16BF4E1A6297.jpeg
    129 KB · Görüntüleme: 56
Canım sonra dedim , sayısala girince son yıllarda matematiği sevdim, matematiik öğretmeni olayım da ben de sevdireyim dedim. Allah bildiği gibi yapsın onları soruların çalındığı seneye denk geldim 2010 kpss. Tüm isteğim hevesim kaçtı gitti. Sonra da alan sınavı getirdiler. Zaten bizden çok az atıyorlar. Lise mat. Şimdi çocuk gelişimi okumaya başladım. Allah nasip ederse bir şekilde o öğretmenliği yapacağım :kahve:
Yaa ne güzel ☺️ Çok severim ben öğretmenleri ve çok saygı duyarım 💜

geçmiş olsun.bende şubat ayında kimyasalla düşük yaptım.benimde 45 gün ara ara kanamam sürdü ve adet olamadım.en son doktor kist olmuş dedi ilaç verdi mayıs ayında düzene girdi.
Sanada geçmiş olsun canım, ben kendi kendime düşürdüm ve rahimde hiçbirşey kalmadı. Üstüne kaç kere muayene oldum hep temiz herşey ama bu adet beni çok üzüyor ya hiç gelmiyor ya çok geliyor. Bakalım yarın yine gidicem simir alındı onun sonucu görüşücez hala durmayan adetimi de tekrar masaya yatırıcam.

Kızlar şimdi size çok saçma bi test atıcam şekil açısından yargılamayın 😄😄

Sabah ben buraya bu testi attım ilk testi filtreli sonra kurudukça daha belirgin oldu, ben de kuruma çizgisi mi diye içini attım yıkıcam diye iyice parçaladım ama orası hala duruyor ben filtresiz görüyorum yani yıkadıktan sonra simdi size ikisini de atıyorum erken test yaptım niye yaptın fln demeyin dayanabilsem yapmam boşverin o kısmı 😄😄😄😄 sizden yorum bekliyorum
Test savaştan çıkmış :KK70: çizgiyi bende görüyorum canım İnşAllah doğrudur ve koyulaşır 🤲🏻

Beta HCG 623 ile bugün doktora gittim. Henüz kese yok. Lekelenme var. Hatta vajinal kontrolden sonra evde kan aktı. Kan testi ile kontrol edicez dedi. Normal mi kizlar kimyasal mi yaşıyorum ya. Yoksa normal mi bu ne yapmam lazım. Yarın akşam yine test vericem 2 gün olması icin

Canım sonra dedim , sayısala girince son yıllarda matematiği sevdim, matematiik öğretmeni olayım da ben de sevdireyim dedim. Allah bildiği gibi yapsın onları soruların çalındığı seneye denk geldim 2010 kpss. Tüm isteğim hevesim kaçtı gitti. Sonra da alan sınavı getirdiler. Zaten bizden çok az atıyorlar. Lise mat. Şimdi çocuk gelişimi okumaya başladım. Allah nasip ederse bir şekilde o öğretmenliği yapacağım :kahve:
Ay ne güzel sen yine öğretmenmişin☺️ Azmine hayran kaldım maşaAllah sana ☺️ Yaparsın inanıyorum ben 💜

X