Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sanada geçmiş olsun canım, ben kendi kendime düşürdüm ve rahimde hiçbirşey kalmadı. Üstüne kaç kere muayene oldum hep temiz herşey ama bu adet beni çok üzüyor ya hiç gelmiyor ya çok geliyor. Bakalım yarın yine gidicem simir alındı onun sonucu görüşücez hala durmayan adetimi de tekrar masaya yatırıcam.
Bence bir ilaçla çözülecektir bu kanama canım

Beta HCG 623 ile bugün doktora gittim. Henüz kese yok. Lekelenme var. Hatta vajinal kontrolden sonra evde kan aktı. Kan testi ile kontrol edicez dedi. Normal mi kizlar kimyasal mi yaşıyorum ya. Yoksa normal mi bu ne yapmam lazım. Yarın akşam yine test vericem 2 gün olması icin
Kese için bu beta yeterli degil ztn canım o yüzden göremedi diye üzülme bazıları adet tarzı kanama görüyor bebek duruyor ama bence doktora söyle fitil falan bi sey al

sey gıbı bıde eskı sevgılımden ayrılmısım gıbı dongu sonuna kadar ovu gebelık hepsı bırııyor telefon onların fotolarıyla doluyor negatıf olunca testlerı al cope gorselden tek tek ısaretle sil :KK70:
Ben silmiyorum, karşılaştırmalar felan yapıyorum :KK70:
Bir de çevremde kimse gebelik istediğimi de bilmiyor. Yanlışlıkla galeriden birşey gösterirken görünecek diye korkuyorum :KK17:

destinesiaa destinesiaa ayrıca da ingilizce yi hem çoook severm hem de ingilizce derslerim çok başarılıydı. Çok iyi yerlere gelebilirdim. Düşündükçe sinirlerim bozuluyor. Çocuklarım ne isterlerse onu seçecekler. Okumayacaklarsa da okumasınlar. İstedikleri her ne ise onu olsunlar 😒🎈
Valla ben de öyle düşünüyorum çocukları serbest bırakmak lazım. Ben de zamanında çok kavga ederek savaş vererek seçmiştim bu bölümü ☺️ iyiki de seçmişim

Beta HCG 623 ile bugün doktora gittim. Henüz kese yok. Lekelenme var. Hatta vajinal kontrolden sonra evde kan aktı. Kan testi ile kontrol edicez dedi. Normal mi kizlar kimyasal mi yaşıyorum ya. Yoksa normal mi bu ne yapmam lazım. Yarın akşam yine test vericem 2 gün olması icin
Diğer kan sonucuna göre değerlendirme yapılabilir bence.ama korkma bu bebiş o kadar kanamaya bırakmamış seni ufak tefek lekelenme mi korkutacak ☺️ Benim arkadaşımın doğurana kadar ara ara kanaması oldu sağlıkla doğdu☺️

Canım daha erken kese için lekelenmeler normal tüm hamileliği boyunca leke yaşayan var sonuçta sen yarın akşam kan ver güzelce takibi yap hayırlısıyla değerin güzelce artacak bence olumlu düşünüyoruz 🙏

Kuzucum bır haftaya ınsallah gorursun bebegını.🙏🙏🙏ıkı uc kez beta verınce anlasılır tam olarak beklemekten baska care yok malesef..

X