Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar daha önce kimyasal yaşayanlar battan kaç gün sonra kanamanız başladı? Benim bat 3 ocaktı ama hala başlamadı canım sıkılıyor belirsizliğe
canım sen tekrar test yaptın mı takibini muhakkak yapmışsındır benim bat günü gece başlamıştı kanamam

Hangi doktor dediyse bir daha asla ona gitme , gebelikte insanı rahatlatan doktor şart , evham yaptıran değil. İki tokat çakasım geliyor böyle doktorlara. Benim doktorum o kadar çok ağrım var ağrım var derdim ki ben, onu geç derdi ya adam düşün yorulmayacaksin dinleneceksin dese ondan iyi yahu ne demek dış gebelik deli mi ne

canım sen tekrar test yaptın mı takibini muhakkak yapmışsındır benim bat günü gece başlamıştı kanamam
En son cuma vermiştim canım 179.5tu. Pazartesi doktordan randevu aldım o zamana kadar atar ama atmazsa giderim diye düşünmüştüm. Ama başlamadı

Papatyamaviss elimde olsa bir bardak suyla gelip suyun kaldırma kuvvetini ispat edicem Girip çıkıp sana bakıyorum

Canım iyi misin nerdesin Papatyamaviss
Kızlarım dun yatmadan once adet oldum dongumun 23. Günüydü neden bu kadar erken oldum bılmıyorum yanı bu ayda tırt cıktı Mervenur277 kırmızı kart canım benım melisaa93 pozitifbiri
maman en cok sana guzel haber vermek ısterdım bıtanem dualarının gozyaslarının adına ama cok uzgunum olmadı
Durmak yok yola devam canlarım

Evet ya çok ilginç gerçekten. Ağrın sızın normal iyisin değil mi bitanem üzülme zamanını bekleyeceğiz ben de gelirim arkandan zaten
Bırbırımızin arkasından gele gele kımse hamıle kalamıyor bosver gelmeyıver bu sefer de Valla agrı var ama regl agrısı bıanda cok yogun basladı sadece

Son düzenleme:
Kız nasıl bu kadar erken adet oldun ya bildiğin adet demi lekelenme felan değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…