Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haklısın canım bende doktorla takip yaptığım ay hamile kaldım onun dışında hiç olmadı demek ki günleri tutturamıyoruz

Haklısın canım bende doktorla takip yaptığım ay hamile kaldım onun dışında hiç olmadı demek ki günleri tutturamıyoruz
Canım doktor nasıl yapıyo muayene sonrası yumurta iyi boyutta deyip birliktelik mi öneriyo bende bu ay doktora gidicem de

galiba hormonlardan çok üzüldüm ne zaman olursa olsun gebe kalınca bana muhakkak haber ver. Tabiki durmak yok içimizdeki inanç bitmesin amin

Benim de ovulasyon testlerim bitti. Bu ay almicam ben de, ates takibi ve el verdigince akinti takibi yapmayi denicem.

O kadar kütü oldum ki öyle söyleyince bide eşimde iş için şehir dışına çıkmıştı bugün inşallah dönecek. Tek başıma delirdim oda uzakta diye bişey söyleyemedim. İyiki kk var insan burda kimseyi tanımıyor ama herkesle kardeş gibi dertleşiyor tanımadığın insanlar için üzülüyorsun seviniyorsun

Canım doktor nasıl yapıyo muayene sonrası yumurta iyi boyutta deyip birliktelik mi öneriyo bende bu ay doktora gidicem de
Şu şekilde oldu reglimin 3. Günü gittim hormon baktırmaya sonrasında süreç başladı klomen kullandım.doktor sık sık kontrole çağırdı 2 3 güne bir gittim yumurtayı ölçtü alttan ultrasonla bakarak. Yaklaşık reglimin 18.gününde çatlamak üzere dedi çatlama iğnesini yaptırdı. O gün bana takvim oluşturdu şu günlerde ilişki olacak diye. bir hafta kadar bir dolu bir boş şekilde. Yine bazı ilaçlar verdi kullandım ne olduğunu bile hatırlamıyorum çark gibiydi kutusu.12 gün sonra kan testine çağırdı gittim pozitifti

Canım yumurta takibi ve çatlatma iğnesi yaptırdım. Doktor iğneden sonra tam bir hafta gün aşırı değerlendirin dedi. Ovulasyon testleri insanı strese sokuyor .

Hadi beee Hayırlısı o zaman bebişim ne diyelim, belki geçen ay kullandığın ilaclar etkilemiştir. Önümüzdeki döngüde düzelir inşallah

Daha önce hiç kan vermemiştin beklemiştin diye hatırlıyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun

Günaydın kızlar daha önce kimyasal yaşayanlar battan kaç gün sonra kanamanız başladı? Benim bat 3 ocaktı ama hala başlamadı canım sıkılıyor belirsizliğe
5 gün sonra başladı canım benim doktor değerin sifirlaninca kanaman başlar demişti. Değer takibi yaparken 5.50 yi gördükten 2 gün sonra kanamam başlamıştı

Yaa anladım tesekkür ederim bilgiler için.peki hormonlar normal mi çıkmıştı adet düzensizliği falan var mıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…