Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın
Ovitrelleden sonraki 8. Gün
Düne kadar elimde artımed vardı
Bugün başka markayla yaptım çok ınce çizgi var
sanırım ilaç sıfırlandı. Bakalım pozıtıf gorebilecek mıyız D Defnemege D Dgnmasal fnd_50 fnd_50 M marilyn95 1. Foto bugüne ait yani 8. Gün 2. Foto dün Butimar- Butimar- Butimarr Butimarr

Eklentiler

• 2EC550C9-AA32-4DCE-AADF-4E0912EC715D.jpeg
    2EC550C9-AA32-4DCE-AADF-4E0912EC715D.jpeg
    94,4 KB · Görüntüleme: 73
  • image 2.jpg
    image 2.jpg
    71,2 KB · Görüntüleme: 73
Valla ben 50 lerden bile düşük betayi Roll gebelik testi ile öğrendim 😅 şans verilebilir 🥰
Ohh MaşAllah geride kalmışım konuşmuşsunuz baya🥰Kendimi azcık toparladım sabahki beyaz testimden sonra..Testler alıp stoklamak istiyorum kızlar hangilerden sipariş edeyim..ben bu konuda iyi diğilim🥴

Olmaz olur mu canım , ilk zamanlardasin daha Cook ağrın olacak.Bir de ay her adet dönemlerine gelen zamanlarda ağrı yapar adete benzer ondan da olabilir. 5 aya kdr her doktora gittiğimde benim çok ağrım var dedim normal dedi bana hep. Kaslar bağlar geriliyor açılıyor yerleşiyor bebek. Çok normal. Dün biraz yoruldum mesela. Bu haftalar da bebeğin kalça kemiği içlerinde yer açtığı dönemlermiş. O sol bacağımı nereye koysam bilemedim. Saatlerce çektim acısını. Gebelikte ağrılar coook normal.
Günaydın canım bişey sorabilirmiyim benim ara ara karnımda adet ağrısı gibi ağrım oluyor senin de oldumu biraz korkuyorum

Bir şey sormak istiyorum size kızlar kulaktan dolma bir bilgi ama belki deneyeniniz vardır ovulasyon testi ile gebeliğini öğrenen var ki icinizde

Olmaz olur mu canım , ilk zamanlardasin daha Cook ağrın olacak.Bir de ay her adet dönemlerine gelen zamanlarda ağrı yapar adete benzer ondan da olabilir. 5 aya kdr her doktora gittiğimde benim çok ağrım var dedim normal dedi bana hep. Kaslar bağlar geriliyor açılıyor yerleşiyor bebek. Çok normal. Dün biraz yoruldum mesela. Bu haftalar da bebeğin kalça kemiği içlerinde yer açtığı dönemlermiş. O sol bacağımı nereye koysam bilemedim. Saatlerce çektim acısını. Gebelikte ağrılar coook normal.
Çok sağol canım içimi rahatlattım Allah razı olsun Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin. Gecen gün kan vermeye gittim kadın doğuma ağrım var dedim kadın şaşırdı ağrın olmaması lazım dış gebelik filan mı acaba dedi adet dönemim ondan alabilir mi dedim pek oralı olmadı içime korkuyu düşürdü gönderdi, sonra kendi doktorumu aradım kan sonucumu filan attım bir sorun yok haftaya gel dedi.

Bebeğim peki lekelenme yaşadınmı hiç

Günaydın kızlar daha önce kimyasal yaşayanlar battan kaç gün sonra kanamanız başladı? Benim bat 3 ocaktı ama hala başlamadı canım sıkılıyor belirsizliğe

X