Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de gönül dağı na ağla ağla içim dışıma çıktı , zaten normalde de duygulaniyorum bu diziye. Bu aralar fenayım...

Canım inşallah bulur heyecanla bekliyorum ilk idrarını yap sona biraz kalınca testi onla yap daha net sonuç verir onca çabaya çift çizgiyle el sallasın inşallah

Hanimlar iyi akşamlar bende bebiş düşünüyorum ancak ovulasyon testi ile denemek istedim sürekli koyu çıkıyor neden acaba

Eklentiler

• 20230107_234904.jpg
    116,3 KB · Görüntüleme: 60
Ohh MaşAllah geride kalmışım konuşmuşsunuz bayaKendimi azcık toparladım sabahki beyaz testimden sonra..Testler alıp stoklamak istiyorum kızlar hangilerden sipariş edeyim..ben bu konuda iyi diğilim

Ohh MaşAllah geride kalmışım konuşmuşsunuz bayaKendimi azcık toparladım sabahki beyaz testimden sonra..Testler alıp stoklamak istiyorum kızlar hangilerden sipariş edeyim..ben bu konuda iyi diğilim
Predictor iyi bence, ben bu ay bir de erken gebelik aldım laboquick'in. Normali iyi deniyordu burada ama erkeni hakkında fikrim yok olur da duramam merak edersem diye onu aldim

Kızlar selam çok garip şeyler yasıyorum psikolojik mi bilmiyorum burda bahsetmiştim zaten bende pcos var bu ay bazi takviyeler ve ovulasyon testi ile 4 gün önce yumurtlama gördüm zaten eşimle düzenli bir cansel hayatımız var yumurtlama olduğu günler de birlikte olduk zaten her neyse bu akşamdan beri aşırı derecede bir mide yanması eksilmesin gibi bir şey başladı normalde mide sorunu yaşayan biri değilimdir hiç olmamıştı hatta bu zamana kadar öyle söyleyeyim ve bir iki saattir de bel ağrısı başladı sizce yerleşme tarzı bir belirti olabilir mi biliyorum çok saçma 4-5 günde böyle bir şeyin olması ama mide yanması eksimesi çok garip geldi

Belirti aramak seni yorar bir süre sonra canım rahat bırak kendini. Bir çoğumuz kesin hamileyim dediğimiz ayda bile regl olduk. Artık belirti olacak bir şey yaşasam bile normal bunlar diyorum geçiyorum. Olursa sürpriz olur olmazsa da en azından kendimi çok umutlandırmış olmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…