Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa canım evet banada yemekten gına geldiği için dedim bari avatar yapayım yumurtlamadan sonra 7 gün yiyin demişlerdi ama vallahi zor yiyorum
Canım muzla eziyorum birazda bal ama hala kötü. ben hala yiyorum beta hcg değerine çok iyiymiş bide döllenmede tutunmaya

Evet canım geçen hafta perşembe 120 ctsi 180 dün bin olması gerekirken 80. Kimyasal buna deniyor sanırım. Peki nasıl oldu sürecin kanaman ne zaman başladı
Kızlar ben daha da düşmüş mü anlamak için bugün sağlık ocağında kan verdim. Öncekilerin hepsini özelde vermiştim dünkü 80 değeri bugün 179 çıkmış neler oluyor sizce başına gelen var mı

canım makinalardaki duyarlılıklar faklı değer ölçüleri farklı bence sen hemen kadın doğuma git belki bebek düşmekten vazgeçti tutundu inşallah amin

Ah geldim aşkım
Ya benim aslında 3 ay öncesine kadar böyle bir düşüncem yoktu kuzum çok şükür 2 çocuğum var diyordum ama oğlum o kadar çok istiyor ki bir kardeş daha esimlede konuşunca ortak noktayı bulunca karar verdik
Allah'a çok şükür ikisini aratmadan oldu ama bu olmayınca biraz moral olarak düştüm ama sukretmem gerektiğini hatirladim rahatladım

Canım bende öyle geçen ay olmayinca tamam son artık denemem dedim içimden sonra baktım ki çalışmalara başlamışım

kız dünkü değere göre düşünürsek iki kat stres yapma özel hatalı çıkardı kalk bir nefes al evde kaset testin varmı hadi yap at bakalım

canım makinalardaki duyarlılıklar faklı değer ölçüleri farklı bence sen hemen kadın doğuma git belki bebek düşmekten vazgeçti tutundu inşallah amin
Doktoru aradım salıya kadar vücudun atması lazım dedi

Evet dış gebelik böyle bir şey mi acaba
kafanı bunlarla yorma guzelım sakın ıntenetten fln acıp okuma rıca edıyorum bu kadar dusuk degerle dıs gebelık olmaz korkma.sadece saglıksız gebelık daha tam kanaman olmadııgı ıcn dusmedı betan bu kadar basıt.kan vermeseydın keske zaten kanama baslar yakında korkma

Bu değerler normal mi kızlar anlayan var mı

Eklentiler

• 843F193C-81EB-4C26-981D-7E2C5C1DD8AF.jpeg
    73,4 KB · Görüntüleme: 67
İnşallah test yeri farkı değildir Ben bikaç yerde okumuştum öyle önce düşmüş sonra yükselmeye falan devam etmiş diye ama sen gene olumsuz olanı düşün ki tekrar umut peşinden hayal kırıklığı olmasın diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…