Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba

Merhaba ay inofolic combi ile beraber corek otu bal tarcin kuru kullandim ve 15.gunde yumurtlama gördüm degerlendirdik bakalım tutacak mı
Kaçıncı gün başladınız küre.Ben geçen ay çörekotu kürüne adetin 4.günü başladım ve 10.günü yumurtlama gördüm.Pco var bdne normalde 21.günden önce görmem yumurtlama ama çörekotu sayesinde 10.gün gördüm ama tutmadı yine malesef.İnşallah sizin omur

helalllll cumartesı pazar test gunu ama benım regl agrım geldı bugun gelmeseydı umutlanacaktım ama geldı oyuzden zevkıne katılırım aranıza bebısler
Benim dün gece sol yumurtalıktan ağrı oldu..resmen uzanamadım ama bir anlık..ama bilmiyorum bu adetmi

Doktor da erken baktırmışsın dedi. Hormon verirken baktırayım da iyice azaldıysa kanama tahmini yaparım diye düşündüm daha fazla soru işareti oldu kafamda

Kuzu neyi nerde verdin benim kafam karıştı bi tam yazsana tum değerlerini yeniden ve nerde verdiğini de 1 1sunshine1
29 aralık 120
31 aralık 180
5 Ocak 80 bunların üçü de aynı yerde güzelyalıda yaptırdım. İlk 2si acil sonuncusu doktor yolladı.
Bugün sabah azalma var mı ve hormon için sağlık ocağına gittim o da 179 çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…