Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O kadar o kadar o kadar çok sevindim ki gelmene. Üzülmek yok pes etmek yok aşkım onun zamanını Rabbim biliyor geciktiriyorsa vardır bir bildiği. Tabiki üzülüyoruz ben de burda adet olunca hayata küsüp ortadan çok kaybolduğum oluyor Papatyamaviss şahit ama dönüp dolaşıp kendimi burada buluyorum burası bize farkında olmasak da iyi geliyor görmeden birbirimizin ailesi olduk birbirimize destek olduk çok seviyorum sizleri. İnşalalh oğlunun kardeşi gelecek ve biz çok mutlu olacağız benim oğlum da istiyor artık bir kardeşi olmasını. İnşalalh gönlümüze göre olur bitanem

Yarın bakalım göreceğiz artık
canım ben 15. gün yaptım biraz sabret aklından çıkar. kendine meşgale yarat ben sırf akşam eve gidince düşünmeyeyim diye örgü örüyordum
Canım benim 5 gündür belim kasıklarım ağrıyor hep dün gece filen sırtlarıma kadar vurdu göğüslerim dolgunlaştı ama regli zamanı çok acırdı hiç acımıyor :)

Canım Önder e mi gidiyordun sen de ?? Çok ilginç yaa gebeliğin devam etmesi söz konusu olamaz mıymış acaba

İnşallah bebeğim hepimiz için hayırlısı ne ise o olsun
Belkide kaderimde çocuk sahibi olmak var işte bilemiyoruz ve hemen isyan moduna geçiyoruz

Doktoru aradım salıya kadar vücudun atması lazım dedi

Canım bildiğim kadarı ile dış gebelikte bu tarz oluyor Mersin'de bir arkadaşımın değeri sağlıksız artış gösterince bu tarz olay gelmişti başına en sağlıklı bilgiyi doktorun verin

kuzum bu kımyasal sonrası dongumde ılıskı ıse bır gun once vardı ıste ama olmadı tutmadı Ocak ayında yenı dongudeyız ıste
Insallah olacak canım hadi senim olsunda bebis banada umut ol Peki bu ateşi tablomu nasil sofirliycam regli günü bugün diye sil baştan başlayayım

Canım Önder e mi gidiyordun sen de ?? Çok ilginç yaa gebeliğin devam etmesi söz konusu olamaz mıymış acaba
Önder beye gittim dün. İlk iki sonucuma bakar bakmaz bir iki güne atarsın bunu zaten dedi ağlayarak çıktım. Gerçi beklediği gibi düşük çıktı sonucum. Ve yumurtalık kistim varmış iki tane onları söyledi. Bugün de aradığımda salıya kadar bekle test yaptırma boşa Salı günü başlamazsa kanama tekrar haberleşelim dedi.

İnşallah korktugun gibi olmaz kuzum. Nasıldı Önder Bey in yaklaşımı, inşallah soğuk soğuk konuşmamıştır. Gerçi öyle biri değil ama...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…