Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar geçen hafta lekelenmeli adet oldum doktora gittim demir ve b12 ilacı verdi.
Bu haftada bir söküldüm af edersiniz ama 2 aydır adet göremedim leke dışında.
İlaçlar ile alakası varmı bilemedim ama şikayet etmicem.
Leke leke gelmektense bugün 7. gün adetin sanki 2 3. günü gibi asla kesilmeden hunharca geliyor. Yani 2 haftadır lekelenmeyle birlikte adet görüyorum.
Peki ben çocuk çalışmasına ne zaman başlıcam bu bitecek 2 haftaya da diğer adet geldiğini var sayarsak.

Merhaba

Merhaba ay inofolic combi ile beraber corek otu bal tarcin kuru kullandim ve 15.gunde yumurtlama gördüm degerlendirdik bakalım tutacak mı
Ben de bu ay bu kürü kullandım yumurtlamamı hissetmezdim bu ay yumurtlamam sancılı oldu ve ovulasyon testinde gördüm aynı an yumutlamayı.Sizin ağrı var mıydı?

Papatyamaviss
Hayır hayır ağrımıyor batmıyor dedikçe kasığımda batma var yürüyüşe çıktım daha da batmaya başlıyor benim hiç bir yerim ağrımaz ne regl iken ne de regl öncesi.
Düşünmek istemiyorum düşünmek istemiyorum

Kızlar ateş nasıl değerlendiriliyor ben ayda iki kez yumurtluyor olabilir miyim? Tam regl sonrası yumurtlama testleri iki gün çift çıktı sonradan silindi şimdi devam ediyorum

Eklentiler

• 0FEEA0C6-3C24-4ECD-8E1B-1D2DB365EC93.png
    119,8 KB · Görüntüleme: 41
Demir ben hala kullanıyorum..B12 bendede düşük çıkmışti 1 sene iğne vurdurdum düzeldi..ama adetimde değişiklik olmadı vitamin onlar.Adetin ne zaman biterse o zaman başla

Kızlar ateş nasıl değerlendiriliyor ben ayda iki kez yumurtluyor olabilir miyim? Tam regl sonrası yumurtlama testleri iki gün çift çıktı sonradan silindi şimdi devam ediyorum
canım 3-5 tane ates verısı ıle yorum yapmak cok zor malesef ama atesın dusmus regl gelebılır , yumurtlama olmus olsa ıkıncıye tekrar bı artıs gozlemlemen gerekebılırdı

Hadi ya neyse umut her zaman var önceki günler olduysa olmuştur insallah bebis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…