Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar geçen hafta lekelenmeli adet oldum doktora gittim demir ve b12 ilacı verdi.
Bu haftada bir söküldüm af edersiniz ama 2 aydır adet göremedim leke dışında.
İlaçlar ile alakası varmı bilemedim ama şikayet etmicem.
Leke leke gelmektense bugün 7. gün adetin sanki 2 3. günü gibi asla kesilmeden hunharca geliyor. Yani 2 haftadır lekelenmeyle birlikte adet görüyorum.
Peki ben çocuk çalışmasına ne zaman başlıcam bu bitecek 2 haftaya da diğer adet geldiğini var sayarsak. 🤣🤣

Merhaba

Merhaba ay inofolic combi ile beraber corek otu bal tarcin kuru kullandim ve 15.gunde yumurtlama gördüm degerlendirdik bakalım tutacak mı 🙏🏻
Ben de bu ay bu kürü kullandım yumurtlamamı hissetmezdim bu ay yumurtlamam sancılı oldu ve ovulasyon testinde gördüm aynı an yumutlamayı.Sizin ağrı var mıydı?

Papatyamaviss Papatyamaviss 🥰
Hayır hayır ağrımıyor batmıyor dedikçe kasığımda batma var 😂😂yürüyüşe çıktım daha da batmaya başlıyor benim hiç bir yerim ağrımaz ne regl iken ne de regl öncesi.
Düşünmek istemiyorum düşünmek istemiyorum 😂

Kızlar ateş nasıl değerlendiriliyor ben ayda iki kez yumurtluyor olabilir miyim? Tam regl sonrası yumurtlama testleri iki gün çift çıktı sonradan silindi şimdi devam ediyorum

Eklentiler

• 0FEEA0C6-3C24-4ECD-8E1B-1D2DB365EC93.png
    0FEEA0C6-3C24-4ECD-8E1B-1D2DB365EC93.png
    119,8 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar geçen hafta lekelenmeli adet oldum doktora gittim demir ve b12 ilacı verdi.
Bu haftada bir söküldüm af edersiniz ama 2 aydır adet göremedim leke dışında.
İlaçlar ile alakası varmı bilemedim ama şikayet etmicem.
Leke leke gelmektense bugün 7. gün adetin sanki 2 3. günü gibi asla kesilmeden hunharca geliyor. Yani 2 haftadır lekelenmeyle birlikte adet görüyorum.
Peki ben çocuk çalışmasına ne zaman başlıcam bu bitecek 2 haftaya da diğer adet geldiğini var sayarsak. 🤣🤣
Demir ben hala kullanıyorum..B12 bendede düşük çıkmışti 1 sene iğne vurdurdum düzeldi..ama adetimde değişiklik olmadı vitamin onlar.Adetin ne zaman biterse o zaman başla

Kızlar ateş nasıl değerlendiriliyor ben ayda iki kez yumurtluyor olabilir miyim? Tam regl sonrası yumurtlama testleri iki gün çift çıktı sonradan silindi şimdi devam ediyorum
canım 3-5 tane ates verısı ıle yorum yapmak cok zor malesef ama atesın dusmus regl gelebılır , yumurtlama olmus olsa ıkıncıye tekrar bı artıs gozlemlemen gerekebılırdı

yapmadım daha dogursu oncekı aydan kalmıstı yaptım yetmedı ben doktora gıdıyordum o ara gıttıgım gun yumurtan 19mm bugun yarın catlar dedı , o gun catladı ertesı gun atesım yukseldı fakat ben aynı gun ıdrar yolu enfeksıyonu gecırerek hastanelık oldum degerlendıremedım
Hadi ya neyse umut her zaman var önceki günler olduysa olmuştur insallah bebis 🤲🏻

X