Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktorum tekrar gitmem için tarih vermedi. 1 sonraki ay için aşılama planladık. Ben umutsuz oldupum için âdet olunca gelirim dedim. Yarın kan vermek istiyorum acaba erken mi olur?
Bence erken değil Beni doktorum 12.günde çağırmıştı demek ki iğne etkisi o zamana kalmıyor

Canım ben adetin 3.günü başlamıştım günde iki tane 5 gün kullandım
Valla ben ilk defa bu ay kullanıyorum canım ne zaman işe yarıyor yarıcak mı hiç bilmiyorum yumurta büyüyene kadar adet gelir zaten

Kızlar merhabaa bu ay klomen kullandım ve ovulasyon testi ile devam ettim fakat doktorumun iki üç güne çatlar dediği yumurta çatlatmayinca testi bıraktım pik gördüm sandığım akşamı değerlendirdik reglime de 5 gün kaldi heyecan yine dorukta fakat dün meme ucumun çevresinde soyulma fark ettim ilk kez görüyorum tabi bunu daha önce hiç olmamıştı.. geçen hafta da ilişki sırasında sulu kanamam olmuştu..hafif karın ağrım da var regl olacakmışım gibi..sizce bunları gebelik belirtisi olarak sayayım mi

Valla ben ilk defa bu ay kullanıyorum canım ne zaman işe yarıyor yarıcak mı hiç bilmiyorum yumurta büyüyene kadar adet gelir zaten
Yok canım umutsuzluğa kapılma hemen dur bakalım salı günü gidince anlarsın madem yeni bitmiş klomen tam tersine erken çağırmış o zaman seni beni ilk çağırması adetin 14.gününe denk gelmişti direkt o gün çatlatma iğnesini yaptırdı.ben seninde o kadar gün oldu sandım da garipsedim büyümemesini o zaman normal yani hiç tedirgin olma bekle bakalım
Bi yandan ov testi de yap için rahatlasın çatlama gibi görecek olursan değerlendir ben gittiğimde ne zaman yaptınız demişti sabah demiştim mesela iyi o zaman demişti. Belki büyüyüp iğneye bile gerek kalmadan salıya kadar çatlar hatta

Kızlar benim adetim 4-5 gün sürüyor ama 6. Gün 7. Günde falan günlük pede geçiyorum bir iki damla falan geliyor gelmiyor sadece lekelenme seklinde şimdi ben regl donemini 4-5 gün olarak mı saymam gerekiyor 6-7 mi?
Bunu bende merak ediyorım aynısını yaşıyorum

Ben istanbuldsyım bursyı düşünemiyorum

İnşallah canım pazartesi içtim en son ilacı biteli bugün iki gün oldu canım galiba gelişme var mı diye çagırdı ilaç etkisini göstermeye başlamış dedi sadece ilaç felan vermiyorum sadece folik asit iç dedi

Kimyasal gebelik yaşayan arkadaşlarım regli döngünüz normal mi sürdü yumurtlama vs değişiklik olurmu suan kanamam başladı cok ağrım var
Bnde merak edıyorum cnm
Kimyasal kanaması bıtınce napıcaz?
Bu kanamayı regl kanaması mı sayacagız?
İlişkilere devam mı edecegız, yoksa reglımı beklıcez?
Kafam allak bullak

Kızlar ben gidip kan verdim adetime 2 gün var beta değeri 23,52 çıktı. Sizce düşük mü bugün silik çizgi görmüştüm testlerde
Beta düşük öğrenınce böyle umutsuzluğa kapılıyoruz işte
Hamile oldugumuza bıle sevınemıyoruz
Cnm bnce beta düşük değl
Önemli olan artışı
3 günde 1 Kan Ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…