Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence tutmuştur kuzum çünkü bu ay topumuz hamile kalacağız kız benimde göbeğim çıktı ya nasıl bunu eriticem bilmiyorum 164 boy 57 kilo oldum
Ben zayıflamadan bebiş işlerine giremem diyordum baktım zayiflayamiyorum saldım

E tamam yeter canım bu laf , gereksiz yere erken çağırıp seni de doğru düzgün bilgilendirmemiş
Normal yolunda o zaman hiç dert etme kendine
Evet hiç bilgilendirmesi bu sefer ümitsiz vaka gibi gördüm kendimi. Şu kafasını vuran emojine bayıldım hiç gülesim yoktu güldürdün beni allahta seni bebek müjdesi ile güldürsün inşalalh kuzum

Bnde merak edıyorum cnm
Kimyasal kanaması bıtınce napıcaz?
Bu kanamayı regl kanaması mı sayacagız?
İlişkilere devam mı edecegız, yoksa reglımı beklıcez?
Kafam allak bullak
Benim gecikmem cok olmadi cok şükür değer cok yükselmeden hemen düştü bence normal regli şeklinde devam edicez fakat belki yumurtlama erken veya geç olabilir bunun için yumurtlama testi almayi düşünüyorum hemde bu kimyasaldan sonra daha kolay hamile kalinirmis insallah oyle olur ikimiz içinde

Evet hiç bilgilendirmesi bu sefer ümitsiz vaka gibi gördüm kendimi. Şu kafasını vuran emojine bayıldım hiç gülesim yoktu güldürdün beni allahta seni bebek müjdesi ile güldürsün inşalalh kuzum
Amin canım amin hepimizi inşallah ayrıca seni o kadar umutsuz görseydi günde iki hap verirdi çoğu öyle kullanmış ben de dahil . Sana bitane kullandırmış demekki seni daha umutlu vaka görmüş bize göre

Canım peki kanaman bat günü mü başladı yoksa kaç gün geçti?

Valla bilmiyorum canım belki 1 ke başlayalım dedi aşama aşama devam edecektir ben birde akımtım gelmeye başlayınca habire havuç yedim kolay çatlasın diye sonrada korktum hadi küçükken çatlarsa diye
Amin canım amin hepimizi inşallah ayrıca seni o kadar umutsuz görseydi günde iki hap verirdi çoğu öyle kullanmış ben de dahil . Sana bitane kullandırmış demekki seni daha umutlu vaka görmüş bize göre

Canım peki kanaman bat günü mü başladı yoksa kaç gün geçti?
Canim ben 29 aralıkta kan testi yaptırmıştır 1 çıkmış negatif sonra 30 da lekelenme başladı 4 gün sürdü 2 ocakta test yaptım anında silik çıktı kan verdim aynı gün 30 çıktı fitil verdi dr lekelenme olmadi 3 ocakta başka hastanede değer 25 geldi anladim ama bi umut bekledim 4 ocak kan verdim sağlık ocağında bugun sonuc geldi 18 yani 4 ocakta 18 düşmüş bugun akşam lekelenmem basladi yarin tamamen regli şeklinde olur bide sabah anladim regli gelecgini çünkü goguslerim yine çok ağrımaya başladı halbuki o lekelenme süre boyunca hiç agri olmadi bide benim en son ilişkim 19 Aralık başka olmadi bu nasıl iş anlamadım 19 aralıktan sonra hamile kalmisim demekki icerde kalan spermlerle beklenen adet tarihim 3 ocakta 2 gun gecmis oldu aslinda ama cidden erken test yapmamak lazım maddi manevi cok yıprandım

Valla bilmiyorum canım belki 1 ke başlayalım dedi aşama aşama devam edecektir ben birde akımtım gelmeye başlayınca habire havuç yedim kolay çatlasın diye sonrada korktum hadi küçükken çatlarsa diye
Sabret canım sabret olacak çok şartlama kendini ama , ki olmazsa çok üzülme olursa zaten her bebek gibi mucize üstelik klomen sonrasındaki ay da ilaçsız kendiliğinden gebe kalan da çok fazla. Ha bu ay ha 2 ay sonra olsun yeterki sağlıklı hayırlısıyla gelsin bebişlerimiz bir an önce

Bence tutmuştur kuzum çünkü bu ay topumuz hamile kalacağız kız benimde göbeğim çıktı ya nasıl bunu eriticem bilmiyorum 164 boy 57 kilo oldum
Guzel bı dıyet lıstesı olustursakta yapsak.ben onceden cok guzel dıyet yapardım artık nedense hıc canım ıstemıyor ya.ilk kez boyle kılo aldım senınkı yıne ıyı bebegm ıkı mekık ceksen gıderyarın diyete baslıcam beniyi bu ay topıgı toptan kapatalım o zaman

Benımde 6 gun geçmişti ki zten Normalde de genelde gecikmeli olurum
Bu arada ben bugun hormon testi verdım
Sonuçlar ne cıkıcak acaba?
Doktorada gttım için temizlenmiş dedi
1 ay bekle sonra devam et dedi
İstersen klomen kullanabılırsın dedi
Az derecede pco var dedi

Canım benimde adetim düzensiz yumurtlamadan biliyorm ne zmaan adet olcagımı o zaman idrarda öğrendi dimii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…