Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Son adet tarihiniz ve beklenen adet tarihiniz nedir ?
🙈
Bana gülmeyecekseniz eğer söyleyim 🤭 21 Aralık son adet başlangıcı 3 ocak ise yumurtlama idi hatta o gün doktorda randevum var evet bugün yumurtlama günün tam zamanı demişti beklenen adet ise 17 ocak ama uygulamaya göre olmuyor bazen 1 2 gün erken ya geç oluyor ben uygulamaya girip tekrar adet başlangıcını değiştiriyorum o şekilde ☺️🤭

o zaman aşılama deneyebılırsın.sorun olmamasına cok sevındım cok daha cabuk tutar oyleyse yaptıracagn ıslemler🙏💕inşallah en kısa zamanda guzel sonuclar alırsın ınsallah
Sağol kuzum Amin..zaten aşılama kararını verene kadar demediğim bir şey kalmadı..20 üstünde yaşım olsaydı yinede beklerdim..ben zor hamile kalıyorum ama zaman versem inanıyorum kalıcam..ama mayısta 35 olucak artık..ne zamana kadar bekleyim..eşim diyor her ay erteliyorsun aşılamayı..ne edeyim istemiyorum saçma sapan ilaçlar kullanayım..hepsi o kadar bizim için zararlıki..ama mecburum.

Yine bir sıkıntım daha var sorunlu yeni üye 😅🤭 ben de bir de yaklaşık 1 yılı aşkın vertigo ve meniere sendromu var 🥹🥹 benim gibi meniere sendromu olupta gebelik isteyen ya da gebelik yaşamış olan var mı? Çünkü ilaç büyük korkum ilaç kullanmazsam atak yaşıyorum malesef doktor en zararsız ilaçları verse de endişeliyim 😭

Biz bu ay ilk defa denedik ve çok değerlendiremedik bu ayi, ona rağmen çok fazla belirti gördüm bu yüzden test yapmak istedim,silik çizgi de gördüm ama regl oldum, anladım ki tamamen psikolojik. O yüzden hiç düşünme düşününce çünkü hem regl gecikebiliyor hem hamileyim sanıyorsun olmazsa daha çok üzülüyorsun falan. En hayırlı zamanda nasip etsin Allah hepimize 🙏
Amin canım yada her belirtiyi hamileliğe yormaya calısıyoruz midem yansa hemen google a yazıyorum😞 son silik çizgi olsun 🥰

Sağol kuzum Amin..zaten aşılama kararını verene kadar demediğim bir şey kalmadı..20 üstünde yaşım olsaydı yinede beklerdim..ben zor hamile kalıyorum ama zaman versem inanıyorum kalıcam..ama mayısta 35 olucak artık..ne zamana kadar bekleyim..eşim diyor her ay erteliyorsun aşılamayı..ne edeyim istemiyorum saçma sapan ilaçlar kullanayım..hepsi o kadar bizim için zararlıki..ama mecburum.
Aşılama tüp bebek gıbı degıl canım merak etme.aşılamayı olunca kendını hıc yorma ama bır hafta fln.bırde ıyı bır doktor bul alanında uzman.Gerısı Allahın takdırı artık

Yine bir sıkıntım daha var sorunlu yeni üye 😅🤭 ben de bir de yaklaşık 1 yılı aşkın vertigo ve meniere sendromu var 🥹🥹 benim gibi meniere sendromu olupta gebelik isteyen ya da gebelik yaşamış olan var mı? Çünkü ilaç büyük korkum ilaç kullanmazsam atak yaşıyorum malesef doktor en zararsız ilaçları verse de endişeliyim 😭
Koredemısın gercekten😊😊 ılac konusunda bılgım yok canım ya uzgunum. :KK43:

14 gün olduysa sanmıyorum iğne etkisinin kalacağını ☺️ Bir kaç gün sabahları yaparak koyulaşmasını takip et yada doktorun ne zamana çağırdı ona göre kan verirsin ☺️
Doktorum tekrar gitmem için tarih vermedi. 1 sonraki ay için aşılama planladık. Ben umutsuz oldupum için âdet olunca gelirim dedim. Yarın kan vermek istiyorum acaba erken mi olur?

X