Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Bence düşünme strese sokma kendini, ben çok erken öğrenme taraftarı değilim ama merak ediyoruz var mı yok diye ben de bu ay dayanamadım yaptım 11. Gün test ve silik çıktı çok pişman oldum yaptığıma daha çok soru işareti kaldı kafamda, regl donemini bekle bence. Belirti yoksa hamile değilsin diye bir durum da yok ben burada yazan çok kişi gördüm hic belirti olmadan gecikince test yapıp göreni, o yüzden kırmızıları görene kadar umut var stres yapma hic

Özel..söylemedi ben ondan çok sinirlendim..düşündüğü bir tek para..salakmıyım ben ona para vereyim..aşılamaya doktora gitmemeyimim sebebi bu saçma sapan doktorlar
Haklisn saçma olmuş biraz doktorun tavrı araştır bakalm biraz daha başka doktor

Hersey strese bağlı gerçekten normal akışına bıraksak belki simdiye kadar olurdu ama nasip dediğin gibi bat ı bekleyelim inşallah o çizgiyi görürürz hepimiz hayırlısıyla

Tabiki var canım adet belirtisiyle hamilelik belirtisi çok benziyor zaten adet gelmediği sürece umut hep var
Ne dıyosn beybiiii son anda yakaladıgım yumoş tutmusmudur kiii yıne ufaktan meraklanmaya basladımm.ya ben bu ıkı uc ayda 5 kılo aldım.(1.70 boy 70 kılo oldum)resmen yaglandım ne yapsam ne etsem varmı tavsıyeler

Hersey strese bağlı gerçekten normal akışına bıraksak belki simdiye kadar olurdu ama nasip dediğin gibi bat ı bekleyelim inşallah o çizgiyi görürürz hepimiz hayırlısıyla

Biz bu ay ilk defa denedik ve çok değerlendiremedik bu ayi, ona rağmen çok fazla belirti gördüm bu yüzden test yapmak istedim,silik çizgi de gördüm ama regl oldum, anladım ki tamamen psikolojik. O yüzden hiç düşünme düşününce çünkü hem regl gecikebiliyor hem hamileyim sanıyorsun olmazsa daha çok üzülüyorsun falan. En hayırlı zamanda nasip etsin Allah hepimize

Bakıcam bakalım dua ediyorum hamile kalayım gitmeyim bir yere
Nıqu hsg cekıldınmı canm tum tahlıllerın yapıldımı esınınkı de yapıldımı bunlaro yaptın ve sorun mu var?sorun tespıtını yaptınmı?eger yapmadıysan oncelıkle bunları yapmanı tavsıye ederım arkadasım

Psikoloji o kadar etkiliki çocuk düşünmeden önce bu belirtiler oluyordu gene belki bak belki diyorum farkında bile değildim şimdi resmen vücudumu dinliyorum her belirtiyi tamm hamileyim diyorm

Hepsi yapıldı canım..kendim hemşire olduğum için ilk bunların hepsini yaptım..B12 düşüktü 1 sene iğneler vurdum kendime..sonra çok güzel çıktı sonuç..vit d hala kullanıyorum..mfk ürünleri 5 ay kullanıyorum..eşim 2 defa test vermiş..zaten sorun yoktu ama hatda ikinci cevabı çok güzel çıktı.çok yediriyorum belkide ondan.Hsg çekildi.genetik test yapıldı.

Psikoloji o kadar etkiliki çocuk düşünmeden önce bu belirtiler oluyordu gene belki bak belki diyorum farkında bile değildim şimdi resmen vücudumu dinliyorum her belirtiyi tamm hamileyim diyorm
Ben de aynı şekilde, hatta Aralık ayında artık korunmayı bırakalım Kasım ayında regl olamadım 36 gün sürdü arası regl olsam da artık korunmayı bıraksak modundaydim düşünce bile gecikmesine sebep oldu. Dediğiniz gibi muhtemelen bu yaşadıklarımızı önceden de yaşıyorduk ama şu an çok fazla dinliyoruz kendimizi

o zaman aşılama deneyebılırsın.sorun olmamasına cok sevındım cok daha cabuk tutar oyleyse yaptıracagn ıslemlerinşallah en kısa zamanda guzel sonuclar alırsın ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…