Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çıktım doktordan 5 dakika bile sürmedi konuşması..bende bu kadar evrakla gitmişimbana diyor adetliyken gel..hiç eski hormonlara bile bakmadı..ama fiyatın MaşAllahı var 6700..içime sinmedi doktor
Ozelmiydi doktor eğer ozelse işlemin nasıl olacağını ne gibi aşamalar olacağını söylemesi gerekliydi devletse bisey diyememde başka araştır içine sinmeside önemli

Kimyasal gebelik yaşayan arkadaşlarım regli döngünüz normal mi sürdü yumurtlama vs değişiklik olurmu suan kanamam başladı cok ağrım var

Hımm tamam canım teşekkür ederim hiç bi bilgim yoktu cahilliğimi mazur gör
Oy kuzum bende burdan duyduğum kadar. Hergün düzenli ölç bide burda gerçekten ateş konusunda çok iyi olanlar var sor herkes seve seve cevaplar inşallah hamiş haberinide alırız

Kızlar benim adet günümün geçişinin 2.gunu ara ara çok fazla ağrım va kasıklarımda yanma oluyor adet oldum diyorum gidiyorum birşey yok. Test yaptım bugün yine negatif. Bu durumda olan arkadaşlar vardı. Son durumunuz nedir.

Ozelmiydi doktor eğer ozelse işlemin nasıl olacağını ne gibi aşamalar olacağını söylemesi gerekliydi devletse bisey diyememde başka araştır içine sinmeside önemli
Özel..söylemedi ben ondan çok sinirlendim..düşündüğü bir tek para..salakmıyım ben ona para vereyim..aşılamaya doktora gitmemeyimim sebebi bu saçma sapan doktorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…