Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba hanımlar benimde adetime 3 gün var dün test yaptım başta hiç bişey çıkmadı sonra bir baktım 3 saat sonra falan 2. Çizgi çıkmış var mı yok mu anlamadım ben kanda verdim ama sonuç çıkmadı daha

Eklentiler

• image.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 49
Ben de pek umutlanmak istemiyorum şimdi çıkıp erken gebelik testi alıcam inşallah bakalım hayırlısı ise olsun

Aşırı net çıkmış bence başka testte deneyin bı 10 dk içerisinde bakın, gün içinde deneseniz bile çıkar gibi geliyor bana, çizgi çok koyu

Bende dayanamadım yaptım bugün bir test ama tertemizzzzz yumurtlayali 9 gün oluyor inşallahh anı bir şekilde atağa geçer bir kaç güne yoksa cildiricegiiimmmm
Canım geç çıkanda oluyor görümcem adeti bir hafta geçince çıkmıştı benim Aralık ayında regliye 8gün kala çıkmıştı 3test yaptım pozitifti ama 9gün gecikme sonrası düştü vardır herşeyde bir hayır nasibin varsa gelir yemenden nasipte yoksa ne gelir elden biz hep pozitif polyana olalımmgelecek bebişler gelecek

Hem evliliğini yaşamalı hemde erken evlenilmemeli..yani okumak çalışmak..kendin ayakta dura bilmelisin..sonra çocuk.
yesss aynı fikirdeyim. babamda bana hep bunu der. Ne olacağı belli olmaz ben hep yanında olamayabilirim.Gün gelirde boşanmak zorunda kalırsan istemediğin hayata mecbur katlanma, kendi ayaklarının üstünde dur der.

Çok net çıkmış bende yaptım 2 saat sonra 2. Çizgi çıktı ciddiye almadım ilk on dakikayı baz alın deniyor yumurtlayali kaç gün oldu sizinki inşallahh vardır gebelik

Aynen canim bKalim ilaca devam edicez insallah artar

Bende aynı dertten muzadaribim hem jel kullandım hem ayni kadının ovulasyonunu buda onun gebelik testi yaptım ama 2 saat sonra çıktı ikinci çizgi genel de kuruma çizgisi diyor kadın ama bilemedim yumurtadan kqc gün geçti sizinki ? Buda benimki bugün 9. Gün yum .

yesss aynı fikirdeyim. babamda bana hep bunu der. Ne olacağı belli olmaz ben hep yanında olamayabilirim.Gün gelirde boşanmak zorunda kalırsan istemediğin hayata mecbur katlanma, kendi ayaklarının üstünde dur der.
Tabi mesela ben bunu yaşadım ama işim beni ayakta sakladı..işim olmasaydı ben çökmüştüm çoktan..şimdide burda bile Rus dili Azeri dilini bildiğim için ve 12 sene çalıştiğim için işe hemen girerim istediğim zaman.Cocuğun olarken bile ona aklı fışkıran anne lazım

Canim bakar mısın aynı test bu yaptıktan 2 saat sonra böyle bir çizgi belirdi kaale almalı mıyım sence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…