Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bend goremedim canim. Resimde çıkmamış ama sen gorduysen vardır.
Yumurtlamanin kaçıncı gunundesin ?
26 sında çatlamıştı adetine 2 gün var bu ay jel kullandım yanında verilen test ile yaptım ama 3-4 bardak kahve içmiştim bir de sigara kullanıyorum o yüzden umutlanmak da istemiyorum pek🥺

Eklentiler

• 1337685F-C933-4775-B0C5-DEE267C4BC8C.jpeg
    1337685F-C933-4775-B0C5-DEE267C4BC8C.jpeg
    76 KB · Görüntüleme: 61
26 sında çatlamıştı adetine 2 gün var bu ay jel kullandım yanında verilen test ile yaptım ama 3-4 bardak kahve içmiştim bir de sigara kullanıyorum o yüzden umutlanmak da istemiyorum pek🥺
Var sizin canım benim de böyleydi adetten beş gün önce gördüm bu hayalet çizgiyi kesin var . Gözün aydın olmasa 0 hiç çıkmıyor

Bebiş olsun çok istiyoruz, olanları da görüyorum ki o muhteşem duygunun yanında çokta zorlanıyorlar ☺️ Evliliğini de doya doya yaşamalı bence. Ben 3. Yılımızda hamile kaldım tam kıvamında oldu diyordum ama kaybettim malesef
Hem evliliğini yaşamalı hemde erken evlenilmemeli..yani okumak çalışmak..kendin ayakta dura bilmelisin..sonra çocuk.

sevayd sevayd sağol kuzum valla ben bu ovulasyonlardan da bayılcam düzenli ilişkiye devam edeceğim kocam da grip oldu zaten maske tak dedim yani zamanlamaları kaydırmamak için 🤭🤭🤭🤭
Kızlar bugün iki Farklı markanın ovulasyonunu aynı anda aynı idrarla yaptım bu kadar fark nasıl oluyor ayrıca çizgi dahada koyulaşmıyor silinmeye başlarsa değerlendirelim mi

Merhaba bu ay birgebenin günlüğünden jel almıştım yanında test de göndermişlerdi onunla yaptım şimdi böyle çıktı , sizce var mıdır yoksa kuruma mıdır acaba heyecan bastı bana da çünkü hiç belirtim yok adete 2 gün var 🥹 filtresiz ekliyorum
bence var görünüyor ama bir çok kişi bir gebenin günlüğü testlerinin yalancı çizgi çıkardığını söylüyor ya o yüzden emin olamıyorum. her sabah yapın koyulaşıp pembeleşirse pozitiftir :)

Kızlar bugün iki Farklı markanın ovulasyonunu aynı anda aynı idrarla yaptım bu kadar fark nasıl oluyor ayrıca çizgi dahada koyulaşmıyor silinmeye başlarsa değerlendirelim mi
1 gün değerlendirin 1 gün boş bırakın bu şekilde giderseniz ovülasyonda pik görmesenizde olurmuş. ben bu testlerden pek anlamıyorum innovitanın ovü. testleri çok net çıkarıyor

X