Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar dün hastaneye gittim.Doktor yumurtlama olmamış dedi.Bugün 26.gün 🥺 Pco dan dolayı genelde 21.gün yumurtlama olurdu.İlk kez böyle oluyor.Ateş ölçmeye adet bittikten sonra başladım.Grafik haliyle yanlış gösteriyor.Bu tabloya göre ne zaman yumurtlama olur anlayan varmı 🙏 test yapıyorum bu arada her gün pik için..

Eklentiler

• A31B76BA-92BC-4CD1-9383-B233EE70E7DD.png
    A31B76BA-92BC-4CD1-9383-B233EE70E7DD.png
    143,3 KB · Görüntüleme: 70
Merhaba hanımlar benimde adetime 3 gün var dün test yaptım başta hiç bişey çıkmadı sonra bir baktım 3 saat sonra falan 2. Çizgi çıkmış var mı yok mu anlamadım ben kanda verdim ama sonuç çıkmadı daha
ayy bu marka testı gorunce tuylerım dıken dıken oluyor :KK43: bendede boyle cıft cızgı cıktı kosa kosa kan verdım negatıfdı.ınsallah sızınkı pozıtıftır💕

kızzz tebrıklerrrrrrrr ufak sılık cızgı derkennnnnnnn :KK70:
Ya dur simdj tebrik mebrik bana heyecan basma aşırı relaxim şuan ne kadar inanmışsm artık olmayacağına 😅şimdii gelelim işin şu kısmına bu testi yapalım 10 dk sonra baktım tık yok bembeyaz 2 saat sonra böyle çizgi çıktı şimdi ben ana oluyor muyum yoksa olmuyor muyum 🤣

Tabi mesela ben bunu yaşadım ama işim beni ayakta sakladı..işim olmasaydı ben çökmüştüm çoktan..şimdide burda bile Rus dili Azeri dilini bildiğim için ve 12 sene çalıştiğim için işe hemen girerim istediğim zaman.Cocuğun olarken bile ona aklı fışkıran anne lazım😃
çevirmenlik fln yapsan evden :) elinde uğraş olur bak kaç dil biliyorsun

Çıkar
@Papatyamaviss merhaba, yumurtlama gününüz ne zaman acaba😊 benim 25 aralıkta çatladı bugün yapsam çıkar mı çok korkuyorum da cesaret edemiyorum siz de gölge gözüküyor ben de gördüm😍

Bende dayanamadım yaptım bugün bir test ama tertemizzzzz yumurtlayali 9 gün oluyor inşallahh anı bir şekilde atağa geçer bir kaç güne yoksa cildiricegiiimmmm🤪
Aynı hatayı yaptım negatifti 11. Gün ilk kez silik çizgi gördüm

Bu marka kuruma çizgisi yapıyor epey.malesef.başka marka yapın

Çıkar

Aynı hatayı yaptım negatifti 11. Gün ilk kez silik çizgi gördüm
Peki suan ne durumdasınız netleşti mi hamilelik var mı?benim testin güncel hali bu 2 saat sonraki hali

Eklentiler

• 20230105_132006.jpg
    20230105_132006.jpg
    100,8 KB · Görüntüleme: 45
  • 20230105_131833.jpg
    20230105_131833.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 50
Kızlar merhaba hepiniz biliyorsunuz ki benim

1 ocak da beta hcg : 46 çıkmıştı. İki gün arayla kan vermeye devm ettim. Lütfen sonuçlarımı yorumlar mısınız?

30 Aralık : 1.58
1 ocak : 46
3 ocak : 156
5 ocak : 346

Lütfen fikirlerinizi esirgemeyin bekliyorum.

X