Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bak canım bu da benim eşimin.
Bende anlamıyorum hiç, doktor normal demiş.
Ben eşimin yanında olsam su kırmızı kısımlarin normal değer aralığında olmamasını sorgulardim. Ama sağolsun eşim birşey sormamıs.
Benim eşimin testinde de dengesiz birşeyler var bence ama çözemedim çok karışık.
Hemen hemen ayni sonuclarimiz esin proxeed plus kullansin bence bYa etkisi oldu.

Cnm o kırmızı olanlar daha iyi olduğunu gösteriyor mesela hareketlilik referans aralığı öyle ama eşinin hareketliliği daha çok bu iyi bişey
Teşekkürler canım.
Sonuç çıktığında bir kaç sayfaya burda attım yorum istemiştim ama yorum yapilmamisti. İlk defa yaptırdık bende anlamıyorum

Canim sen korunmayı bu ay bırakmıştın sanırım. Muhtemelen çatlama ağrısıdır. Korkacak bişey yok vücudun bu duruma daha yeni yeni alışıyor, ilk aylarda stres yapmamani öneririm. Belki de her ay öyleydi bu ay deneme yaptığınız için özellikle vücudunu dinliyorsun 😌 bence hiç bunlara takılma keyfini çıkar. İlk ay tutmazsa diğer aylara bakarsın. Stres yapmak için çok erken 😊
Öncelikle çok teşekkür ederim 🥹 evet ilk defa korunmayı bıraktık dikkatimi başka şeye verip vücudumu dinlemesem de biraz kramplar şiddetlendi.. zaten çok ümit bağlamıyorum belki olur neşki hiç olmaz bilemeyiz diye.. 2 gün oldu ve şiddetlenince korkmaya başladık artık eğer hiç geçmezse doktora gitmekten başka çare yok 🥹

Canim eşimin hangi kısımda sorun var sence ?
Sayısı mi hareketlilik mi ?
Kirmizi olanlarda bana göre birşey yok benim eşimin vizkozitesi fln poziitf çıktı ona rağmen doktor bunun bir problem olmadığını söyledi. Bana göre eşinin toplam spermi ileri hareketi krugeri flaan gayet iyi

Öncelikle çok teşekkür ederim 🥹 evet ilk defa korunmayı bıraktık dikkatimi başka şeye verip vücudumu dinlemesem de biraz kramplar şiddetlendi.. zaten çok ümit bağlamıyorum belki olur neşki hiç olmaz bilemeyiz diye.. 2 gün oldu ve şiddetlenince korkmaya başladık artık eğer hiç geçmezse doktora gitmekten başka çare yok 🥹
Sen nasıl istersen😊 bı kaç güne geçmezse git tabi ki

Merhabalar çok özür dileyerek, 3 ocak yumurtlama günümdü ve eşimle birleşmeden sonra 2 gündür sürekli kasıklarımda ağrı arada canımı yakacak kadar bıçak batması şeklinde ağrı oluyor bu şekilde olması normal mi?.. önce sağ tarafta başlayan ağrı ve kramlar sağ ve sola yayıldı daha 2 gün oldu ama normal mi anormal mi bu şekilde olan var mı aranızda? 😭
Normaldir canım hem yumurtlamadan kaynaklı belki de yumurtaların catliyordur oda bu tarz ağrılara sebep olur hemen hemen her kadında olur ovulasyon döneminde bu ağırlar korkma

Zaten 2 güne test yapıcam bu ay jelde kullandım hatda 1 defa pik gördüm 2 defa koyu yine gördüm hem ağrımda oldu..testi satan kadına yazdım dedi küçük yumurtaların bunlar..hiç bu kadar olmazdı.İn şa Allah Allah beni ve bekleyenleri sevindirir
Amiin güzel haberlerini bu ay alalım 🤲🤲🤲

Bak canım bu da benim eşimin.
Bende anlamıyorum hiç, doktor normal demiş.
Ben eşimin yanında olsam su kırmızı kısımlarin normal değer aralığında olmamasını sorgulardim. Ama sağolsun eşim birşey sormamıs.
Benim eşimin testinde de dengesiz birşeyler var bence ama çözemedim çok karışık
İyi canım sonuçları o kırmızı olanların referans diye verilen sayıları alt taban sayıları
Yani hareketli minumum 40 olmalı demiş mesela, eşininki 48 çıkmış
Benim anladığım kadarıyla hız iyi sayı da çok kötü değil morfoloji bide önemli olan 12li bişey yaxıyordu ama onda iki tane birim var yüzde 4 olmalı en az mesela eğer o birime göreyse 12 çok iyi , bir nirim daha var ona göre de 13 mü neydi alt sınır eğer o nirime göreyse de sınırda kalmış sayılır ama kötü değil yani ama sayı için gene de en azından takviye falan kullanabilirsin daha iyi olur yani

Bende dayanamadım yaptım bugün bir test ama tertemizzzzz yumurtlayali 9 gün oluyor inşallahh anı bir şekilde atağa geçer bir kaç güne yoksa cildiricegiiimmmm🤪
cıkmaması cok dogal aslında bugun ıcın ben bıle bıle yapıyorum benımkı sadıstlık işemek o kap o damllalııkkk fıskırtmak uc damla anlayamazsınız :KK70:

İnşallah daha önce görürsün de oğluşuna sürpriz yaparsın... :KK68: Benim de karnımda adet ağrıları gibi ağrılar oluyor, bel kasık karışık... Büyüyor galiba... Hala uykuya doyamıyorum... İlk 3 ayı sağlıkla atlatsaydım hayırlısıyla. İlk oglumla ikincisi arası bir hamilelik geçiriyorum. İlkinde de çok uyurdum, ikincide de az yerdim iştah çok açık değildi. Ortaya karısık bir şey gelecek belli ki :)
11 ocak oğlumun doğum gunu :KK200:

X