2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ne diyorlar canım ben kaçırdım.
Ne denmiyor ki neden emeklemiyor ile başlıyor eee ayağının üzerine basamıyor hala ile bitip çok sakin ile çıkan milyon eleştiri ama şükür ki tatile girdik köye geldim miss bazen takılıp bi burda içimi dökünce sakin devam ediyorum

Kızlar bizimki anne hariç herşeye hevesli binbir değişik şekilde dede ve baba diyor bunu bazen gelişine nadir de bilinçli bence yeni yeni gel gel mam mam da var diğer dediklerini henüz anlayamadım hunharca çığlık kıyamet evde, misafir gelince de sus pus hanım kız rolü yapıp ortama alışınca aynı hız ile milleti konuşturmuyor sesten bugün de eşim keçileri izletmiş köyde onları yem yerken görmüş sürekli ağız hareketlerini yapmış eve gelince kızım keçiler ne yapıyordu diyoruz ağzını şap şap edip mam mam diyor sürekli çok komik geliyor insana ya

Meme verenler, ek gıdayı arttırıp memeyi azaltabildi mi.. Benim kız memede öyle uzanıp 20 25 dk emiyor. Süt gelsin gelmesin emiyor. Uzanıyor. Üzerimde yatarak emiyor bazen ayakta emiyor bazen ters dönüp emiyor. Alamazsa ayağıma tırmanıyor ağlıyor. Ne yaparsak yapalım başka bir şeye yönlendiremiyoruz. Kriz gibi anlık geliyor. O memeyi alınca rahatlıyor. Sanki ağlayan bağıran o değilmiş gibi güle oynaya kendi başına oyuncaklarla oynuyor.. Meme almayı abartmaya başladı gibi düşünüyorum.

Tam bunun için girdim buraya 2 gündür 10 dk da bir bile emmek istediği oluyor öyle uzun değil ama bir anda kriz gibi ağlayıp yapışıp 5 10 dk demeden çekilip mutlu, ek gıda da sorun yok onu güzel yiyor sadece suyu bıraktı böyle yaptığı 2 günüdür bende şaşırdım

Sürekli Bi güncelleme geliyor. Uyku yemek meme. Dişten dolayıdır belki. Ama cok yorucu oluyor.

Sürekli Bi güncelleme geliyor. Uyku yemek meme. Dişten dolayıdır belki. Ama cok yorucu oluyor.
Şunu fark ediyorum ama bu kadar huysuz olduğu dönemlerde mutlaka bişey kazanıyor mesela bizimki taklit işini arttırmaya başladı önce böyle değildi, kesinlikle bişeyleri anlamaya çalışmak öğrenmek hem mutlu ediyor hem sinir oluyor tam anlayamadığı duygular ile iyice de bize sarıyor

Böyle yazınca atak haftasında olduğumuzu hatırladım. Atak zamanı yeni şeyler öğreniyor ve dediğin gibi huzursuzluk da oluyor . Baktım. 35 günlük atak haftası. 11. Günündeyiz. Fırtınalı diyor. Gerçekten de uyumlu eşimin kolu kırık. Kucağına alamıyor. 3 hafta oldu. Geceli gündüzlü bende. Memeyi de yaklasık 8 10 gündür daha fazla istiyor olması yordu. Geçecek inşallah belki siz de atak haftasına girmişsinizdir

Benim de aklıma atak haftası geldi, diş ile de birleşti bizimki üst dişler yeni geliyor eş yardımı olmadığı zaman çok yorucu oluyordur ya benim eşim az hasta olsa bile beni cinnet basıyor

Benim de aklıma atak haftası geldi, diş ile de birleşti bizimki üst dişler yeni geliyor eş yardımı olmadığı zaman çok yorucu oluyordur ya benim eşim az hasta olsa bile beni cinnet basıyor
Diş için dentijel almıştım. Diş etine sürmek için. Sonra Bi dr un videosunu dinledim. Bebeklerde kalp ritmi bozukluğu yaptığı için tavsiye etmiyorum diyor. Tetagil toz aldım. Günde 6 şase yazıyor üzerinde. Ben 1 şaseyi gün içinde 3 e bölerek veriyorum. İyi geliyor. Belki size de yardımcı olur.

Bende de aynısı var özellikle gece sürüyorum ciddi anlamda rahatlatıyor

Benim bebişte gece uyanıyor uyumuyor bu ara ne oldu bilmem hastalıkla geldi. Bugün 3 saat anca uyudum.
Birde karnabahar verdiniz mi bebislere verdiyseniz nasıl yaptiniz ?

Benim bebişte gece uyanıyor uyumuyor bu ara ne oldu bilmem hastalıkla geldi. Bugün 3 saat anca uyudum.
Birde karnabahar verdiniz mi bebislere verdiyseniz nasıl yaptiniz ?
Ben verdim haşladım yoğurtladım da verdim, kıyma, havuç bezelye karışık yemek yapıp da verdim ikisini de yedi

Bizimkinin uyku, diş, ek gıda bir düzene girdi bizi de düşündüren işte 10 aylık oldu sadece yuvarlanıyor bir yere tutunup kalkma çabası, emekleme çabası, ayak üstünde durma çabası yok asla

Fırında bizr yapacm bekki onada veririm kıymalı vs yemez.
Maşallah maşallah ben gecen Instagram'da Osman gönülalin canlı yayini dinledim olabilir dedi sonuçta yuvarlanıyor. Tutunup kalkmadigi için ayakta durmuyor. Emekleme zaten olmasada olur. Benim ki tutunup siraliyor ya mesela çoğu zaman elini bırakıyor kendi 10sn filan duruyor ama biz ayakta tutmaya çalışsak asla durmaz oturur hemen doktorda bişey dememiş olur merak etme. Eğer endişeyse Merak etme, ama görmek icinse heyecanıni anlıyorum.
Benim bebiş 2.5aylik dönmeye başladı 4 aylık sürünmeye başladı,emekleme 8de oldu ama tutunup kalkma 6 da buna bakarsak yürür diyorlardi ama hicbisey yok zamana yayılıyor inan done done gider sonra sürünür merak etme.sikinti olsa doktor söyler zaten

İşte kuzuların hepsi bir farklı inşallah fırında bari yer senin minik de bizimki baktım ekim ayına kadar sadece bir taraftan bir yüzüne dönüyordu yuvarlanma yoktu hiç aslında yuvarlanıp odada dolanması bile yeni başladı bakınca, doktorumuz da bir ay bandaj kullanıp hareket etmeyince kaslar güçlenmedi diye böyle olduğunu düşünüyor zamanı var diyor ama işte insan illaki korkuyor

Valla bezdirirler. Herşey e bir soru. Doktor takiplerde herşey normal diyor her bebek farklı tabi ki deyip geç. Benimkide 10 aylık oldu ama emeklemiyor yani

Kuzu benimkide yuvarlanıyor . Birde ellerinden tutunca yürümeye bayılıyor. Ama tutunup kalkmak falan da yok. Kötü haber uyku berbat ek gıda ehh işte.

Kuzu benimkide yuvarlanıyor . Birde ellerinden tutunca yürümeye bayılıyor. Ama tutunup kalkmak falan da yok. Kötü haber uyku berbat ek gıda ehh işte.
İşte bizimki elinden de tutsam koltuk altında da tutsam ayakta durmuyor beni düşündüren bu hiç bir şekilde ayakta durmak yok şuan

Dün doktoruna mesaj attım normal dedi ama ne bileyim

İşte bizimki elinden de tutsam koltuk altında da tutsam ayakta durmuyor beni düşündüren bu hiç bir şekilde ayakta durmak yok şuan

Dün doktoruna mesaj attım normal dedi ama ne bileyim
Ya ama senin bebise korse gibi bişey takılmıştı sanirim bence ondan dolayı hic düşünme seni strese sokar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…