2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Oğlum da hic hatırlamıyorum ya akıntı yada üstünden çok zaman geçti diye hatırlamıyorum acemi oldum resmen 😂😂
Ben çok akıntım olduğunu hatırlıyorum ama rengini falan hatırlamıyorum 😂 çünkü isyerinde tuvalete kosuyordum kanamam geldi diye

Hanımlar dün gece yatmadan 3 tane progestan fitil koydum yattım. Az önce kalktım inanılmaz akıntı olmuş hem şeffaf hemde krem gibi fitilin kendi şeyi. Normal dimi bu ilk kez kullanıyorum fitil olarak
Normal canım. Kalanı krem gibi akıyo sonra

Kızlar benim bir önceki gebeligimde bos gebelik nedeniyle kurtaj olmustum. Doktorum simdi bunda da onlem olsun diye coraspin verdi. Coraspin kullanan var mı aranızda? Hiç kullanmasam ne olur acaba. Bir de annem covid oldu ve biz temasliyiz. Belki ben de covid im. Coraspin bu gibi durumlarda ters teper mi. Sizce ne yapayim
Merhaba bende sizin gibi ilki gitti şimdi tekrar hamileyim bende doktoruma sordum bana gerek yok dedi 3 düşükten sonra araştıruyıruz dedi oturarak konuşması kolay tabi ne biçim bir sağlık sistemi ya önlem olarak bile vermedi gerçi ben istesem kendimde gider alıdım yarın başka bir Doktora gidicem o ne diyecek bakalım

Kızlar yolk kesesini gören var mı ?
Ben geçen hafta keseyi gördüm doktor yolk saç oluşuyor dedi keseyi gösterdi ama yc ben görmedim.
Merhaba hangi doktor öneriyor size bunları ben doktoruma sordum Zeynep kamilde hiç ilgilenmedi bile
Bende devletteki doktora göründüm düşüğüm vs var kalp atışı duyduktan sonra başlarız gerekirse dedi. Kan pıhtılaşma eğilimim var Hematoloji düşüğe sebep olan gen değil dedi. Ben önermiyorum kadın doğum doktorum önerirse kullan dedi doktoruma sordum Şuanlık gerek görmedi kan sulandırıcı bende kullanmıyorum

6.haftaya çarşamba günü giricem o yüzden imzamda sata göre olduğu için yanlışlık var. Geç döllenme ☺️
Bir kaç günlük farklar normal bence ben 5+6 iken gittim doktor 5+3 olmalı dedi boyundan dolayı. Benim 3 günlük fark geç döllenme olamaz mesela çünkü ovulasyon takibi yapıyordum bu ay, gününde geldi yumurta. İlerleyen haftalarda doktor kesin doğum zamanı verince kesinleşir inş 👼

Ben geçen hafta keseyi gördüm doktor yolk saç oluşuyor dedi keseyi gösterdi ama yc ben görmedim.

Bende devletteki doktora göründüm düşüğüm vs var kalp atışı duyduktan sonra başlarız gerekirse dedi. Kan pıhtılaşma eğilimim var Hematoloji düşüğe sebep olan gen değil dedi. Ben önermiyorum kadın doğum doktorum önerirse kullan dedi doktoruma sordum Şuanlık gerek görmedi kan sulandırıcı bende kullanmıyorum
Anladım sizin şuan kaç haftalık gebeliğiniz

Gebelik planladığım için 3 ay önceden folik asit almaya başlamıştım.
Bugün ilk doktor kontrolüm olacak.
Vitamin takviyesi için ilk kontrolde kan tahlili yapılıyor mu?
Canım bana 50 den fazla değerime baktı 4 tanesi hala tamamlanmamıs atıcam doktora ona göre

Kadın doğum Dr u canım
Özele mi gidiyorsunuz ben Zeynep kamile gittim bana hatta folik asit bile başlamadı kalp atışını duyunca veririz dedi çok ilgincime gitti heryerde söyleniyor gebelikten 3 ay önce başlanması gerek diye düşüğüm erdem hastanesinde olmuştu ordaki doktor bana gebelikten 3 ay önce folik asit ve bebek aspirini iç demişti mesela bütün doktorlar farklı konuşuyor hastanın duyguları yaşadıklarını umurlarında değilki

Özele mi gidiyorsunuz ben Zeynep kamile gittim bana hatta folik asit bile başlamadı kalp atışını duyunca veririz dedi çok ilgincime gitti heryerde söyleniyor gebelikten 3 ay önce başlanması gerek diye düşüğüm erdem hastanesinde olmuştu ordaki doktor bana gebelikten 3 ay önce folik asit ve bebek aspirini iç demişti mesela bütün doktorlar farklı konuşuyor hastanın duyguları yaşadıklarını umurlarında değilki
Evet canım ben hataydayım ve özele gidiyorum.

Evet folik asit bile vermemesi çok ilginç. Çünkü zaten hamile kalmadan bile ne önce başlanırsa o kadar iyi aslında. Orda biraz yanlış yapmış

X