2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Hangi değerler acaba canım nelere baktı? Biyokimya vitaminler hemogram falan mı?
Bilmiyorum ki canım tamamlansa atıcam kızamıkcık daha tamamlanmmaıs onu bekliyorum kızamıkcık TSH B12 d vitamini PH İdrar testi şekere bakmıs WBC RBC HGB HCT MCV MCH PLT RDW Mon baso eos neut lym bla bla daha cok gidiyor böyle canım bakalım ne dicek

Bilmiyorum ki canım tamamlansa atıcam kızamıkcık daha tamamlanmmaıs onu bekliyorum kızamıkcık TSH B12 d vitamini PH İdrar testi şekere bakmıs WBC RBC HGB HCT MCV MCH PLT RDW Mon baso eos neut lym bla bla daha cok gidiyor böyle canım bakalım ne dicek
Genel kan tahlilleri. Hemogram, biyokimya, idrar, hormon testleri falan. Bana da baktırdı canım. Çoğu istiyo bunları

Ben onlara baktırmıştım canım tabii Dr a göstermedim görünüyor mu sistemden bilemem ama baktırmıştım :) hatta düzenli bi şekilde bakıyordum arkadaşlarım yeter kan kalmayacak verme bakma artık diyorlardı :)

Ama yumurtanın ömrü 1 gün, o zaman 2 kere yumurtlama olmuş olmalı aynı ay içinde 🤯
Döllenme 1 günde gerceklesmiyor ama öyle dusun :) yani bende kizim zamaninda 1 defa ilişki oldu esim askerdeydi o yüzden ben geç dollenme şansı yok dediğimde doktor anlatti

Kızlar doktordan geldim daha da geriye düşmüş kese boyutu. Bugün 6+4 olması gerekirken 5+5 çıktı. Ve en önemlisi kalp atışı yok 😔 7.haftaya girmişken çok daha iyi gelişmeler beklerdim dedi. Çok olumlu konuşamayacağım, cumartesi tekrar bakalım hala bi gelişme yoksa pazartesi, salı kürtaj yapmamız gerekecek dedi. Eğer bu bebek de sağlıksızsa hiç zaman kaybetmeden tüp bebeğe yönlendiricem sizi çünkü belli ki ya yumurta ya da sperm geninde bozukluk var ve ancak tüple sağlıklı embriyo elde edebiliriz dedi. Sanırım önümüzdeki hafta kürtaj olacağım G Gzmyts53 S sultansultan90

Kızlar doktordan geldim daha da geriye düşmüş kese boyutu. Bugün 6+4 olması gerekirken 5+5 çıktı. Ve en önemlisi kalp atışı yok 😔 7.haftaya girmişken çok daha iyi gelişmeler beklerdim dedi. Çok olumlu konuşamayacağım, cumartesi tekrar bakalım hala bi gelişme yoksa pazartesi, salı kürtaj yapmamız gerekecek dedi. Eğer bu bebek de sağlıksızsa hiç zaman kaybetmeden tüp bebeğe yönlendiricem sizi çünkü belli ki ya yumurta ya da sperm geninde bozukluk var ve ancak tüple sağlıklı embriyo elde edebiliriz dedi. Sanırım önümüzdeki hafta kürtaj olacağım G Gzmyts53
Canım belki kalp atışı görülür. 1 hafta bekle herkesin aynı hafta duyulmuyor bence hiç umudunu kaybetme. Dualarım seninle 🙏

Kızlar doktordan geldim daha da geriye düşmüş kese boyutu. Bugün 6+4 olması gerekirken 5+5 çıktı. Ve en önemlisi kalp atışı yok 😔 7.haftaya girmişken çok daha iyi gelişmeler beklerdim dedi. Çok olumlu konuşamayacağım, cumartesi tekrar bakalım hala bi gelişme yoksa pazartesi, salı kürtaj yapmamız gerekecek dedi. Eğer bu bebek de sağlıksızsa hiç zaman kaybetmeden tüp bebeğe yönlendiricem sizi çünkü belli ki ya yumurta ya da sperm geninde bozukluk var ve ancak tüple sağlıklı embriyo elde edebiliriz dedi. Sanırım önümüzdeki hafta kürtaj olacağım G Gzmyts53 S sultansultan90
Ya hayır ya 😞 ne diyeceğimi bilemedim canım çok geçmiş olsun 😔 yeniden sağlıkla nasip olsun nasıl istiyosa öyle gelsin, sen istiyor musun tüp bebek

X