2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Yanındakinin hamilelikleri arasında kaç yıl fark vardı biliyormusun? onu konusu geçti mi?

Normal doğumu asla kötülemem en büyük avantajı bebek çıktığı an bitiyor bütün acı eziyet, darlık genişlik yani evet genisleme oluyor da öyle aşırı değil hatta ben şuan bile ilişki esnasında zorlanirim doğum öncesi gibi. belki 3. 4. Dogum da genişleme çok fark eder ama sorsan doğum anı zor mu çok zor. Sezeryan olmadım ama sezeryan olanları gördüm onlar bence normal doğum yapanlara kıyasla daha çok acı çekiyor evet bebek çıkisi kolay ama sonrası çok meşakkatli oluyor.
Her türlüsü zor ya Allah doğuracak olanların yardımcısı olsun.

3 4 yıl cok az bence ya en az 6 7 yıl geçmeli normal doğum yapabilmek için bence.

Benim doğum hikayem çok pozitif o nedenle eğer bir engel yoksa sonuna kadar normal doğum tabii ki. İki normal doğum yapmış birisi olarak asla genişlik durumu yaşamadım.

Ben kızı sütten kestim yemesi de fena değil ama dikkat ediyorum da kestiğimden beri günde en az 4 kez büyük tuvaletini yapıyor. Yani önceden de öyleydi de şimdi mi ilgimi çekiyor diyorum ama Yok sütten kestikten sonra oldu yani normal midir acaba sizin bebeler günde kaç bez değişiyor.

Ben sütten kesmedim ama benimki de dört kez yapıyor canım. Bazen beş

Cidden ya sizin bebekler kaç kez yapıyor? Her ek gıda sonrası hemen kaka yapıyor normal gelmiyor artık bana. Acaba yiyeceklerden faydalanabiliyor mu?

Ben sağlık ocağı dedim ya sende onu kastediyorsun sandım bizde hiç doktora gitmiyoruz bi sağlık ocağı aşıdan aşıya
Bizim aile hekimimiz çok iyi çok bilgiliydi fakat tayin aldı gitti. Onun bilgilerine güveniyordum, şimdi yerine kim geldi nasıl biri bilemiyorum. İşim düşmedikçe gitmiyorum

Bizim aile hekimimiz çok iyi çok bilgiliydi fakat tayin aldı gitti. Onun bilgilerine güveniyordum, şimdi yerine kim geldi nasıl biri bilemiyorum. İşim düşmedikçe gitmiyorum
Kötü olmuş ya inşallah iyisi denk gelir tekrar.
Bizim doktor hiç ilgii değil ya hemşiremiz ilgili biraz.

Kötü olmuş ya inşallah iyisi denk gelir tekrar.
Bizim doktor hiç ilgii değil ya hemşiremiz ilgili biraz.
Valla bizim şansımıza hep çok iyi doktorlar denk geldi. Bu gidenden önceki de çok çok iyi bir doktordu hepsi çok iyi uzmanlıklar kazanıp gittiler yolları açık olsun. Allah hep iyi insanlarla karşılaştırsın bizi canım. Bizim de hemşire olaydı ya, çok patavatsız düşüncesiz bir kadındı. Ben kan sulandırıcı kullanıyordum bana diyordu ki oooo ben de çok kullandım ama olmadı bebeğim tutmadı yani gebeye bu denir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…