2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
10 agustostur o :)

Ben yarın hastanede tüm kan testlerimi yaptıracağım inşallah
Gitmisken de bi bebisimi görürüm tekrar
Hep diyordum ki ikinci çocuğa heyecan duyamam herhalde falan
Dünden beri içimi sardı mutluluğu ve heyecanı. İnşallah sonuna kadar sorunsuz sağlıkla mutlulukla geçer hayırlısıyla kucağımıza alırız kizlar

Öğrenmek istemek annenin en doğal hakkı ama 2lide risk çıkınca zaten ya nifty ya amniyosentez ya da cvs yapılıyor 2lide riskli cikmayip down sendromlu doğan da çok cocuk var mesela
Bunu bilmiyordum orda temiz çıkıp downlu doğan olması çok ilginç, orda çıkıp öyle doğmadan cok diye duymustum

Yaa hadi inşallah amin amin inşallah pamuk elleri tutmak nasip olur hepimize
Kan testi ne için yapıcaksn ki Canm genel şeyler mi
Imzani oku kiz bebeğiniz 4-6 mm ağırlığı <1gr
biliyorum da kendimi kandırmayi seviyorum bebegim o benim

Var cnm testi temiz olup down sendromlu doğan bebekler zaten yüzde yüz tespit etmiyo
Benim arkadaşıma bebeğin bağırsaklarda parlaklık var down sendromlu bebek dedile r ama yok maşallah öyle olmadı.
Eltime de bebeğin kolu bacağı yok demişlerdi saçma sapan doğurdu maşallah tosuncuk sapasağlam çok şükür hiç bir test güvenilir değil ya sadece hamileliği zehir ediyorlar

Kolu bacağı nasıl görmemişler ya

Yaa hadi inşallah amin amin inşallah pamuk elleri tutmak nasip olur hepimize
Kan testi ne için yapıcaksn ki Canm genel şeyler
Evet canım doktorum bir dizi test istedi. Özelde yüksek tutar diye devletten randevu aldım

Ya işte çok iyi doktorlara gitmek lazım hem hekim olarak hem de vicdan yönünden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…