2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar yine ben ve size sorum olucak üst üstte 2 farklı testte silik çıkma olasılığı kaç? Bugün buraya kasette atmıştım buda erken gebelik o testten önce yapmıştım
Erken gebeliği koymamışsın galiba canım. Ama pembe görmeden umutlanma derim

çok üzüldüm canım tüp bebek bile garanti degil canım moralını bozma biraz kendini rahat bırak oluruna bırak nasibi ne zamansa kendiliğinden gelir inşallah

Yaptırdım oldu bitdi.Para keste durumuna göre çıkıyor.
Canım çok üzüldüm senin adına İnşallah ikiz bebişlere doğal yoldan kalırsın allahım nasip etsin.ama genetik test mutlaka yapılmalı senin önceden de bir Kimyasal in vardı.muhakkak bişey varki düşüyor.Keike önce yapsaydın onca masraf emek insan üzülüyor canım benim

[/QUOTE] Benim önceden kimyasalım yoktu..kalbi durdu çocuğun ..genetikte yapıldi temiz çıkti

Kızlar bende kimyasal oldum.Değerlerim düşmüş..gücüm yok tüp bebek için çok yıprandım..doğal denicem artık mecbur..yine takviye alırım..Çok zormuş çok mosmor vücudum
Hiç moralini bozma canım, sen zaten hamile alabiliyorsun, çok şükür... Bak gör hemen olacak bu sefer Rabbim hayırlısını nasip etsin canım

Hiç moralini bozma canım, sen zaten hamile alabiliyorsun, çok şükür... Bak gör hemen olacak bu sefer Rabbim hayırlısını nasip etsin canım
Ben zor hamile kalıyorum ilkte mfk kullanarak kaldım sonrada yine aldım aylarca kullandım ama olmadı.Şimdide düşünüyorum hiçbir şey yapmadan hamile kalmak zor olucak benim için

Ben zor hamile kalıyorum ilkte mfk kullanarak kaldım sonrada yine aldım aylarca kullandım ama olmadı.Şimdide düşünüyorum hiçbir şey yapmadan hamile kalmak zor olucak benim için
Canım bence hiç öyle düşünme, bir yerde duymuştum ayet mi hadis mi bilmiyorum yanlış bilgi vermeyeyim ama... Allah diyor ki "ben kulunun zannı üzereyim" yani sen ben zaten zor hamile kalıyorum, zaten olmayacak gibi düşünürsen Allah sana böylesini nasip edermiş... O yüzden Allahım senin yanında zor yoktur, ol dersin olur, hayırlısıyla bana hayırlı evlatlar nasip et, diye dua edelim, düşünelim... Bence işlerimiz daha da kolaylaşacak

Erken gebeliği koymamışsın galiba canım. Ama pembe görmeden umutlanma derim
Bence yok bugünde yaptım hayırlısı olsun erken gebelik testi böyleydi

Eklentiler

• Screenshot_20230529_234919_com.android.gallery3d.jpg
    22,4 KB · Görüntüleme: 107
  • Screenshot_20230529_234732_com.android.gallery3d.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 91
Bende kolay olmuyor malesef..yeterince bu yaşıma kadar zaman kayb etdim hep dedim kendime tabi olucak..biz kime ne etdikki..ama olmuyor seneler geciyor..tüp bebeğede gitmem diyordum..ama ora baş vurunca anladımki aylardı boşuna zaman kaybı doğal yolla..destek kesin olmalı ileri yaşlarda .bu kadar kimyasal düşük dışgebelik ondan oluyormuş ve yumurtan çok varsa o demek diğil hepsi iyi aralarında hiç çıkmayada bilir..malesef ora baş vurdum çok şeyi anladım

Çatlatma iğnesi 10. Gün umidimu kaybetmesi miyim

Eklentiler

• IMG_20230530_111336.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 104
Çatlatma iğnesi 10. Gün umidimu kaybetmesi miyim
Cnm negatife dönmüşmüydü daha önce?
İğne hariç 10. Gün ise fotoyu ilk açar açmaz gölge gordum sanki ama beynımızmi artık oraya silik çizgiyi koyuyor anlamadım
Yarın sabh yaparsan hrsey netleşir
İnşallah vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…