2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Çok şükür iyiyim canım, sen nasılsın sizleri takipteyim canım
Çok sevindim iyi olmana canım benim ya ben nasıl olayım son 6 gün kaldı geçmek bilmiyor umutlanmak istiyorum sonra içimden yine olmayacak gibi geliyor öyle hissediyorum korku, kaygı,endişe,stres, heyecan hepsi bir arada

Cnm inşallah dış gebelik değildir, en azından kendiliğinden adet gbi sökülür
Neden bu kadar arttı sağlıksız gebelikler
Önceden boyle seyler yoktu
Hamiş oldugumuza sevınemıyoruz
Dualarınızı eksik etmeyin yarın tekrar ölçtürecem umarım düzelir ve sağlıklıdır

Ben geçen sene kimyasal geçirmiştim tam yüz oldu sonra yetmiş oldu sonra seksen sonra altmış zikzak çizdi doktor bekleyelim dedi altmış tan inmedi kürtaj oldum dış gebelik mis ama senin iner inşallah
Düşük yok değerde yükselme az 2 kat artmıyor . Daha önce bende geçirdim kimyasal 2 kez . O kendiliğinden gidiyor ama dış gebelikten kürtajdan çok korkuyorum istemiyorum kürtaj çok zararlı bir olay

Dualarınızı eksik etmeyin yarın tekrar ölçtürecem umarım düzelir ve sağlıklıdır
Cnm inşallah sağlıklıdır dualarım senınle ama çok üzülerek soyluyorum ki betan yarın artmış olsa bile en sonki artış duzenli olmadıgı için ilerde bi sorun oluyor illaki, burda örneklerını gorduk, senı uzmk istemem ama hrseye hazırlıklı ol lutfen

Kızlarrr ben aralıkta sağlıksız gebelik geçirmiştim. Şimdi o zamanki belirtiler yine var sanki belim kasığım çok ağrıyor içim pır pır edecek ama korkuyorum hanileysem yine sağlıksızsa diye ağrılı süreç geçirmekle sağlıksız olması alakalı mıdır yoksa vücut yapısıyla mı alakalıdır. Daha hamile miyim o da belli değil de adetim pazar günü olacak

Aynı adet tarihimiz. Sen ne zaman test yapmayı düşünüyordun? Birlikte yapalım mı
Bu arada Allah gönlüne göre versin inşallah

Aynı adet tarihimiz. Sen ne zaman test yapmayı düşünüyordun? Birlikte yapalım mı
Bu arada Allah gönlüne göre versin inşallah
Ya çarşamba 10.gün oluyor yapsam mı dedim ama negatif görürsem üzülürüm biraz daha mı beklesem bilemedim sen ne zaman düşünüyorsun canım

Malesef bunun çok iyi farkındayım bunun İçin kendimi çok yıprattım dünden beri ağlıyorum benimle beraber evlenen tüm çevrem hamile kuzenlerim hamile ben sürekli hevesi kursağında kalanlardanım . Üstüne o kadar yalnız atlatıyorum ki bu süreçleri eşim zaten annesini kaybetmiş bir insan 1 sene önce onun acısı en üst seviyede olduğu İçin bebek olmuş düşmüş üzülemiyor bile . Ailem zaten uzakta annemi arıyorum o bile benimde 4 sene olmadı üzülme diyor kendiyle kıyaslıyor . Sıkı sıkıya tutuncak bir evladım olsun istedim bu hayatta ama bi türlü nasip olmadı. İnsanı olmamasından ço gerekli desteği yakınlarından bulamaması yıpratıyor . Kendimi topluyorum hamile kalıyorum düşüyor kimyasal deniyor yine topladım kendimi kafamdan attım derken hamile kaldım yine baştan başladı . Bu kez nasıl toplucam bakalım

Olacak inşallah canım Allah'ın izniyle sadece vakti gelmemiştir. Sen gönlünü ferah tut.

Tikabasa adet geçmesinden 2 gün sonra yapmıştım canım paylaşmıştım. Sonra çarşamba akşam beklememiz idrarla yaptım biraz daha açık kırmızı çıktı... Daha da yapmadım canım. Kafamı bulandırmak istemedim.

Sonucunu aldın mı

Cnm çok iyi anlıyorum
Sakın isyan etme, rabbine güven ve dua et
Bu hayatta kaç evladımız olacagı, ne zamn olacagı önceden alın yazısı olarak yazılmış
Ne yapsak boş, dua etmkten baska yol yok

imagination forever aşkooooo senden naber ne var ne yok?
Biz bıraz bebe ısıne ara verdık bebısmesımın bobrekte sıkıntı oldu onlarla ugrastık.hazıranda bakalım tekrardan calısmalara baslıcazarada gırıp bakıyorum sızlereguzel haberlerınızı beklıyorum ınsallah

Çok geçmiş olsun kuzum zaman akıp geçiyor başlarsınız siz de değerlendirmelere ben de eskisi kadar giremez oldum ama ara ara bakıyorum yine de inşallah güzel haberle takıp veririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…