2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Sana umut olur mu bilmem ama benim 10 mayıs sabah yaptığım testte ben görüyordum sonra çizgi silinip gidiyordu resmen sinir oluyordum hatta buraya da atmıştım kızlar bazı açılardan görüyor bazılarından göremiyorlardı inşallah sende de öyledir ben gölge görüyorum inşallah vardır yeni oluşuyordur bebişin

amiin canım inşAllah dediğin gibi olur çok ihtiyacım var bugünlerde böyle bir habere :)

amiin canım inşAllah dediğin gibi olur çok ihtiyacım var bugünlerde böyle bir habere :)
Olur canım olur ben en umutsuz zamanımda haberini aldım eğer regl olsaydım ilaca başlayacaktık inşallah hayırlı güzel haberler alırsın. Ve yine inşallah bende önümüzdeki hafta kalp atışını duyarım

inşAllah canım sağlıkla kucağına alırsın :) dualarım sizinle

bu ay olmazsa diğer ay ama yakındır :)
inşallah canım beraberce gidelim artık annelere aylar gectikçe bu duygu daha da artmaya başladı bir yandan da olmuyor umutsuzluğu her ay yeniden umutla başlayıp ay sonu husranla kapatıyorum ne olacak sonumuz bilmiyorum rabbim hepimize kolay yoldan hamileliği nasip etsin

Kızlar ben dayanamadım test yaptım innovita hcg testi kullanıp yanılan var mı hiç bende silik çizgi çıktı ama emin olamıyorum

Kızlar ben dayanamadım test yaptım innovita hcg testi kullanıp yanılan var mı hiç bende silik çizgi çıktı ama emin olamıyorum
Cnm kaçıncı gun senın bugun, birlikte yapıcaktık test

Bnım ilk kımyasalım 4,1 idi betam ve innovita ıle silik çizgı çıkmıştı

Atsana testını

amiiin inşAllah canım. Dediğin gibi psikolojik olarak zorlanıyoruz umarım yakında kavuşuruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…