2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Merhabalar herkese cumartesi günü test yaptım negatif maalesef. Biraz erken yapmama ve test markasının awox olmasına tutunmaya çalışıyorum. Gecikme olursa tekrarlayacağım

Selam kızlar nasılsınız ? Ben cumartesi akşam adet oldum. Pazar geldi tam olarak. Yarına kadın doğuma randevu aldım nasıl sayılıyor ? Cumartesi oldum pazar 1. Bugün 2. Yarın 3. Günüm mü oluyor ? Başka izin günüm yok denk gelmişken gidiyim dedim

evet yarın 3.günün oluyor canım :)

Eşiniz için sperm testini doktor istiyor zaten ama ne kadar süredir korunmadığınızı falan soruyor ondan sonra diyor o da bi sperm testi versin diye erkekler bu konuda biraz çekingenler bence doktor istedi dersiniz

Adetliyken mi karın çektirdiniz

evet canım adetimin
Adetliyken mi karın çektirdiniz
3 günü ve 4 günü gittim adetli gitmek veya adet bitimi yani ilişki olmadan gitmek gerekiyormuş benim normalde adetim 3 gün sürer ama bunu yapınca adetimde cagaldı 4 ve 5 günlerde de ara ara kanamam oldu bir hafta da iş güç yok dedi hiç egilemedim bile kasıklarım cok agrıyordu

Ağrıdı mı peki canım

Ağrıdı mı peki canım
evet canım nefesin kesilir gibi oluyor bi daha normale dönüyon bi anlık bişey cok agrılı degil karnına masaj gibi ama aşağından yukarı doğru biraz sert şekilde bende annem cok ısrar etti beni götürdü kadın bu ay veya önümüzdeki ay olumlu sonuc alırsın dedi ama bilmiyorum hersey allahtan inşallah vesile olmuştur

Evet ama mesela polikistik over yumurtlama sorunu.bunu yaptık diyelim ne gibi faydası olacak kiben çok yaptırma taraftarı değilim sanki ya

doktora hamile kalmak istediğini söyle o sana uygun yolları anlatacaktır :)

Evet ama mesela polikistik over yumurtlama sorunu.bunu yaptık diyelim ne gibi faydası olacak kiben çok yaptırma taraftarı değilim sanki ya
hiç bilmiyorum faydası olurmu olmazmı senin amh yüksek galiba benimde tam tersi amh düşük biraz kandolaşımı olsun yumurtalarım iyi çalışsın diye bana mantıklı gelmişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…