2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Daha çok salata meyve tüketerek beslen bari canım yeşil çay ve kahveden uzak dur Kuru kayısı kuru erik iyi gelir sindirime
dün 2 tane baklava yiyen ben bunu beğenmedi ay ben çatlicam şimdi işimin stresi de ayrı çok saçma ama annem hamile kalırsan doğumuna lazım olur diye 5 kilo salamura yaprak aldırdı. Neden aldım bilmiyorum

dün 2 tane baklava yiyen ben bunu beğenmedi ay ben çatlicam şimdi işimin stresi de ayrı çok saçma ama annem hamile kalırsan doğumuna lazım olur diye 5 kilo salamura yaprak aldırdı. Neden aldım bilmiyorum
Ahahahah yeşil çay vicdanını rahatlatma aracıymış sadece

Doğum hazırlığında ilk olarak salamura yaprak aldım dersin artık ne iş yapıyorsun canım çokta yorma kendini

Ahahahah yeşil çay vicdanını rahatlatma aracıymış sadece

Doğum hazırlığında ilk olarak salamura yaprak aldım dersin artık ne iş yapıyorsun canım çokta yorma kendini
Derim valla nolcak sarar sarar yeriz doktor asistanıyım koca klinikte tekim. Gebeliği bekliyorum çıkıp hayatıma bakıp bebeğimi büyütücem Allah nasip ederse

Kızlar merhaba çok aktif olamadım bayagidir nasılsınız .yumurtlama dan sonra yoğun süte benzer kıvamlı akıntı yaşıyorum afedesiniz ilk defa böyle oldu bunu yaşan var mı unutlanmakta istemiyorum

Reactions: As6
Kızlar merhaba çok aktif olamadım bayagidir nasılsınız .yumurtlama dan sonra yoğun süte benzer kıvamlı akıntı yaşıyorum afedesiniz ilk defa böyle oldu bunu yaşan var mı unutlanmakta istemiyorum
Öyle akıntı yaşayıp hamile olan da var regl olanda var canım çözemedim ben

Öyle akıntı yaşayıp hamile olan da var regl olanda var canım çözemedim ben
Ranglime çok var daha cnm yumurtlamayı erken yaşadım bu ay renglimden 2 gün sonra yumurtlama akintisini gördüm değerlendirdik sonrasında da süt gibi yoğun akıntı yaşamaya başladım bende ilk defa görünce acaba mi dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…