2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ya bende hemen gördüm t1 de silik çizgiyi canım zaten yumurtlama olalıda 7-8 gün oluyor o yüzden emin olamadım acaba yalancı pozitif falan mı diye

Attığımı ilk 5 dkda çekmiştim buda 10-15.dk falan

Eklentiler

• 06715548-8682-4CFD-B0DB-EC5BCE59BD28.jpeg
    103,3 KB · Görüntüleme: 59
Sat 14 mayıs bat 13 haziran

Tasu kuzum o zaman yumurtlama öncesi korunmalımıyız kimyasal olmaması için ? Bu konuda bilgi sahibi değilimde.
Yok canım hayır, kimyasılın onunla alakası yok. Kimyasal sağlıksız yumurta veya spremim döllenmesinden veya vücudun hamileliği kabul etmemesinden veya başka başka sebeplerden gelişemeyen gebelik.... Ben sadece yumurta takibi gerçekten önemli demek istedim şansı artırıyor.

Dua eder dua beklerim. Adetim 1 gün gecikti

Kız benimde öyle ama ben ayın 31inde yapıcam testi hatta o zaman için bile acaba erken mi diyordum bir silik çizgi var İnşAllah testten kaynaklı değildir günden güne koyulaşır
Ay ben deli gibi test sapığı olduğum için dayanamıyorum. Bide adet olacak gibi ağrılarım oldu gece dedim yapayım bi test amaaan bide şey fark ettim idrarım köpüklü bu bi belirtimi acaba

cans16 canooo bende t1 de silik çizgiyi hemen gördüm. Sağlıkla büyüsün
Testin ne marka, aydınlat bizi piyasada görmediğimiz test kaldı mı acabaa
Yaaaaaa amin inşalllah test yanıltmıyodurda bu duyguyu bende tadarım dua et olur muu denemediğim test kalmadı valla tam 1 yıl olacak yarın demeye başlayalı veee yarın evlilik yıl dönümümüz prodoctorun hafta belirleyen gebelik testi canım bu sadece kafamı karıştıran kağıdında 25 betayı algılıyor yazıyor. Normalde erken gebelikler daha düşük algılıyo diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…