2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar dua edin dayımın eşi 47 yaşında Almanya’da normal doğuma zorlamışlar bugün doktorlar ,kan kaybetmiş çok uyandırmaya çalışıyorlarmış 🥺😔 çok kötü olduk orda sezaryen yokmuş illa normal demişler bebek eşiği rahme yapışmış kan kaybetmiş çok dua edin evladına bağışlasın Allahım 😔😔😔

Kızlar dua edin dayımın eşi 47 yaşında Almanya’da normal doğuma zorlamışlar bugün doktorlar ,kan kaybetmiş çok uyandırmaya çalışıyorlarmış 🥺😔 çok kötü olduk orda sezaryen yokmuş illa normal demişler bebek eşiği rahme yapışmış kan kaybetmiş çok dua edin evladına bağışlasın Allahım 😔😔😔
Çok çok geçmiş olsun canım benim, Allah evladına bağışlasın tez zamanda uyanıp bebeğine ailesine kavuşsun inşallah 🙏

Rabbim yardımcısı olsun canım İnşAllah sağlığına ve bebeğine kavuşur 🤲🏻 Rabbim tüm anneleri yavrusuna kavuştursun 🤲🏻

Çok geçmiş olsun Allahım evladına ailesine bağışlasın 🙏

Maşallah sağlıkla doğar inşallah bebegınız 💕 tüp bebek neden yaptırıyordunuz özel değilse sebebini öğrenebilir miyim? Benim eşimde morfoloji ve hız sorunu vardı bende de pcos. Bende tüp bebek yaptırdım en son tutmadı simdi kendimiz deniyoruz
Sebebsiz olmuyordu bizde canım yani aslında bir defa doğal hamile kaldım kabı durdu cocugun yaştan dolayı beklemek istemedim..ama o kimyasal oldu.Sizede nasip etsin canım

X