2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar hamileyim çok şükür dönücem size..şimdi doktoruma arıcam malum korkuyorum.
Yaaaaaa nasıl sevindim nasıl. Hepimiz gebeyiz yaz bitmeden vuhuuuuuu 🥳🥳🥳

Tebrik ederim, sağlıkla büyüsün ve alın kucağınıza bebişim. 💕🙏

Ayyyy o kadar o kadar mutluyum ki 😍 çok şükür canımmmm. Rabbim nasip etti 💜ay ben çok duygulandım ya aylardır her duamda sen de vardın çok sevindim canım benim 🤲🏻
Biliyorum canım Allah sanada nasip etsin..senden güzel haberler bekliyorum..bu defa kucağıma alayım Allahım..hızlı hızlı yazıyorum

akıntı oluştu bende deli olacağım en son. Yine de umut ışığımın sönmesini engelliyorum kendi içimde. Değişik şekilde peçeteye sildikçe geliyor açık renk şekilde. Yeter diye bağırmak istiyorum ağlayarak..🥹

inşallah meleğim demekki yaramış macun devam et bakalım bu ay artık son ayımız olsun Ağustosa hamile girmek istiyorum çünkü evlilik yıl dönümüz rabbim tüm bekleyenlere tez zamanda nasip etsin 🙏😍
Amin kuzum amin inşallah 🥰🥰

akıntı oluştu bende deli olacağım en son. Yine de umut ışığımın sönmesini engelliyorum kendi içimde. Değişik şekilde peçeteye sildikçe geliyor açık renk şekilde. Yeter diye bağırmak istiyorum ağlayarak..🥹
Regl geldiğine emin misin canım bekle biraz daha emin ol

Çok sevındım meloşummm.benımde adetım gecıkmıstı ya bu ay luteal 13 gun surdu benımde kısa suruyordu.demekkı vıtamınler ballar bı sekılde ıse yarıyor.bu ay spontane degerlendırdım.ates mates takıbıde yok.sadece akıntıların oldugu gunlerı degerlendırdım bakalım neler olacak.bekleme sezonunu actım ama adet olcagım gunlerı gun gun sayardım hıııc saymadım.pazartesıne olmazsam test yaparım ama😍😍dua et melosumda bu heycanı yasayalım artık
Ayy demekki işe yarıyor kullandıgımız ürünler acaba bu ay da bi doktora gidimde inosital mı aldam diyorum. Benim yumurta çatladı ama hiç akımtım olmadı canım gerçi akımtım oldugunda da tutmadı ama. Kuzum benim inşallah pozitif testini görürüz bu ay inan duaları okudugum zaman hepiniz için dua ediyorum allahım mücizelerimiz yollasın bize artık kırmızısız 9 ay muhteşem olur 💜💜

Ayy demekki işe yarıyor kullandıgımız ürünler acaba bu ay da bi doktora gidimde inosital mı aldam diyorum. Benim yumurta çatladı ama hiç akımtım olmadı canım gerçi akımtım oldugunda da tutmadı ama. Kuzum benim inşallah pozitif testini görürüz bu ay inan duaları okudugum zaman hepiniz için dua ediyorum allahım mücizelerimiz yollasın bize artık kırmızısız 9 ay muhteşem olur 💜💜
Prowomen ıcıyorum ben bu ay duzenlı olmasada gun aşırı mınnosum.ayyy nıqu vıtamın kullandım demıstı ne kullandı ona soralım😍kopkoyu pozıtıfı gordu masallah Niqu Niqu anlat bebısm sımdı😊😊

X