2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

IMG_20230703_234149.jpg
ovulasyon da bu sekilde pik çıktı

Kızlar son yaptığım test renksiz çıktı ama ben ayın 25 inde pik olduğunu düşündüm sonrası bayram zaten kontrol edemedim ama dün yaptığım test de pik gibi kasık ağrım da vardı zaten🤔

Eklentiler

• IMG-20230703-WA0072.jpg
    IMG-20230703-WA0072.jpg
    111,6 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar son yaptığım test renksiz çıktı ama ben ayın 25 inde pik olduğunu düşündüm sonrası bayram zaten kontrol edemedim ama dün yaptığım test de pik gibi kasık ağrım da vardı zaten🤔
İkinci bir yumurtan büyümüş olabilir mi acaba. Belkide 25inden sonra çatlayamadı öyle de olabilir canım çünkü doktorlar çatladıktan bir hafta sonraya kadar devam edin ilişkiye diyorlar

İkinci bir yumurtan büyümüş olabilir mi acaba. Belkide 25inden sonra çatlayamadı öyle de olabilir canım çünkü doktorlar çatladıktan bir hafta sonraya kadar devam edin ilişkiye diyorlar
Sağol canım ben bu işlerde yeniyim kendimi yeni keşfediyorum. Hepiniz de çok sağolun tecrübelerinizi paylaşıyorsunuz çok faydalı oluyor🥰

Sağol canım ben bu işlerde yeniyim kendimi yeni keşfediyorum. Hepiniz de çok sağolun tecrübelerinizi paylaşıyorsunuz çok faydalı oluyor🥰
İnşallah hemen hamile kalırsın da canım herşeyi ögrenmek zorunda kalmazsın 🥰🥰 1 senedir burdayım bilmedigimiz görmedigimiz bişe kalmadı 😂😂keşke bilmeden hamile kalsaydım elimizi verdik kolumuzu kaptırdık psikoloji tavan anlıyacagın kuzum. İnşallah sen bu yolunda hamile olarak ilerlersin 💙💙

İnşallah hemen hamile kalırsın da canım herşeyi ögrenmek zorunda kalmazsın 🥰🥰 1 senedir burdayım bilmedigimiz görmedigimiz bişe kalmadı 😂😂keşke bilmeden hamile kalsaydım elimizi verdik kolumuzu kaptırdık psikoloji tavan anlıyacagın kuzum. İnşallah sen bu yolunda hamile olarak ilerlersin 💙💙
Hahahah kız öyle bi bahsettin ki burası batak 😂😂 ne topikler gördük beee yakında yıl dönümü kutlayacağım burda😂😂😂

İnşallah hep birlikte kalırız canım🙏. Onu fark ettim bende kaptırdım elimi kolumu😄

Bence çift yumurtlama olmuş canım☺️ İnnovita sayfasında da takip ediyorum aynı bu şekilde çift yumurtlama yakalayanlar oluyor ☺️

Ben hiç görememiştim canım birkaç arkadaş daha söyledi şimdi sen de söyleyince oynadım fotoğrafla çok çok silik çizgi çıkıyor ama bu predictorda normalde çıkar mı bilmiyorum ilk kez yaptım. Test uzmanını davet edelim en iyisi 😂

@Papatyamaviss bebeğim bir el atsan benim testlere.innovita olanları sabah ilk idrarla yaptım boyası akmış gibi geldi hatalıdır diye 3 saat sıvı almayıp predictor ve lh testi yaptım. İnnovita satıcısı negatif olduğunu söyledi ☺️ bat 5 Temmuz
tatlım var gibi duruyor sabah test yaptın mı tekrar 🙏

X