2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Çok sağol canım benim😍 İnşAllah dualarımız kabul olur 🤲🏻Sen napıyosun kaçıncı gündesin yumurtlama günün geçti mi ☺️
Amin canım inşallah 🙏
Ben sonra test yapıp size resim atacağım bana ikinci kez yumurtluyormuşum gibi geldi ama bilemedim. Kasıklarımda ağrı var🤷
Sende kendini rahat bırak bugünün eşinin Doğum günüydü galiba güzel vakit geçirin inşallah testler doğru sonuç verir sağlıklı bir hamilelik ve mutlu son💕 düşünsene sene babasına hediyeyi beraber verirsiniz 🥰

Amin canım inşallah 🙏
Ben sonra test yapıp size resim atacağım bana ikinci kez yumurtluyormuşum gibi geldi ama bilemedim. Kasıklarımda ağrı var🤷
Sende kendini rahat bırak bugünün eşinin Doğum günüydü galiba güzel vakit geçirin inşallah testler doğru sonuç verir sağlıklı bir hamilelik ve mutlu son💕 düşünsene sene babasına hediyeyi beraber verirsiniz 🥰
Evet canım eşimin doğum gününü mutlu geçirmek istiyorum ☺️ Testleri geride bırakıp ona odaklanıcam 😍

Kızlar bende bugün dr gittim çok şükür dış gebelik değilmişim keseyi ve bebeği gördük kalp atışı için haftaya çağırdı normalde sat 18 mayıs 6+4 ama ultrasona göre dr 5 haftalık dedi betam gecen hafta pazartesi 991.4 tü bugün ise 7336.8 5 haftaya göre beta yüksek değil miilk gebeliğim birde pek anlamıyorum da
Canım bu ultrason resmi sanamı ait hangisi
Kese hangisi bebek hem orda 38 haftalık yazıyor

Kızlar bende bugün dr gittim çok şükür dış gebelik değilmişim keseyi ve bebeği gördük kalp atışı için haftaya çağırdı normalde sat 18 mayıs 6+4 ama ultrasona göre dr 5 haftalık dedi betam gecen hafta pazartesi 991.4 tü bugün ise 7336.8 5 haftaya göre beta yüksek değil miilk gebeliğim birde pek anlamıyorum da
Bu sana ait degil canım bunun dogumu yakın 3700gram olmuş bebek senden bir önceki hastanın olmasın

Ama ultrasonda kese görünüyor bence bilgileri girmeyi unuttular önceki hastanın bilgileri kaldı
Birden fazla kese gördüm ben valla kilosu yazıyor. Haftası yazıyor canım bazen önceki hastanınkini çıkarıp verebiliyorlar canım

İnşAllah bebeğim peki predictor negatifken böyle silik çizgi bırakıyor muydu? Çokta erken yapmadım aslında 13.gün olsa net bir şekilde çıkardı diye düşünüyorum o yüzden baya olumsuzum ☺️
Funda da rastladım o yuzden çıkmaz dıyemıyorum her teste suphelı yaklaşıyorum artık balım 🥰 ama olmaz dıye bırsey yok kuzum testın varmı daha ☺️

Ben hiç görememiştim canım birkaç arkadaş daha söyledi şimdi sen de söyleyince oynadım fotoğrafla çok çok silik çizgi çıkıyor ama bu predictorda normalde çıkar mı bilmiyorum ilk kez yaptım. Test uzmanını davet edelim en iyisi 😂

Papatyamaviss Papatyamaviss bebeğim bir el atsan benim testlere.innovita olanları sabah ilk idrarla yaptım boyası akmış gibi geldi hatalıdır diye 3 saat sıvı almayıp predictor ve lh testi yaptım. İnnovita satıcısı negatif olduğunu söyledi ☺️ bat 5 Temmuz
Aaa innovitada var bence nasıl yok demiş şaşırdım

Ben hiç görememiştim canım birkaç arkadaş daha söyledi şimdi sen de söyleyince oynadım fotoğrafla çok çok silik çizgi çıkıyor ama bu predictorda normalde çıkar mı bilmiyorum ilk kez yaptım. Test uzmanını davet edelim en iyisi 😂

Papatyamaviss Papatyamaviss bebeğim bir el atsan benim testlere.innovita olanları sabah ilk idrarla yaptım boyası akmış gibi geldi hatalıdır diye 3 saat sıvı almayıp predictor ve lh testi yaptım. İnnovita satıcısı negatif olduğunu söyledi ☺️ bat 5 Temmuz
Ayyy ben gördüm ya şimdi😍😍😍kuzum çok düşük değer ola bilir umutlandırmakta istemiyorum ama görünüyor

Ayyy ben gördüm ya şimdi😍😍😍kuzum çok düşük değer ola bilir umutlandırmakta istemiyorum ama görünüyor
Bende hiç görememiştim hatta arkadaşlar bana moral olsun diye öyle söylüyorlar diye düşünmüştüm 😂 üst üste söylenince bir bakayım dedim filtreleyince öyle gördüm silik çizgiyi. İnşAllah doğrudur 🤲🏻🥰

X